انتاریو چاقو شرکت چاقو – تاریخچه و محصولات

[ad_1]

انتاریو چاقو شرکت یکی از قدیمی ترین و معتبرترین تولید کنندگان قاشق و چنگال در جهان است. انتاریو چاقو آنها مشهور هستند 120 ساله آمریکایی میراث بزرگ ساخت و کیفیت بی عیب و نقص.

تاریخچه

آن تاسیس شد و در سال 1889 در شهر ناپل در نیویورک است. نام این شرکت نشات گرفته از Ontario شهرستان در نیویورک و نه از انتاریو شهر نیویورک به عنوان بسیاری از مردم به اشتباه بر این باورند. در حال حاضر بسیاری از امکانات تولیدی این شرکت واقع در Franklinville, New York. یکی از شرکت های گروه انتاریو چاقو ملکه کارد و چنگال است که یک تولید کننده شناخته شده با کیفیت بالا چاقو جیبی. انتاریو چاقو نیز یکی از فروشندگان پیشرو برچسب های خصوصی تیغه و چاقو.

نظامی چاقو

انتاریو چاقو به طور گسترده ای به رسمیت شناخته شده به عنوان یکی از برترین سازندگان نظامی چاقو. برای چندین دهه آن را در خدمت ارتش ایالات متحده با محدوده عالی از محصولات مانند M7 و M9 سرنیزه های نیروی هوایی ایالات متحده بقا چاقو و در سال های اخیر USMC OKC-3S سرنیزه. ارتش ایالات متحده انتخاب شده است انتاریو به تولید Aircrew بقا رو چاقو (ASEK) بقا چاقو سیستم, جلسه, خشن, کیفیت استاندارد خواستار از آن است.

تجاری چاقو

جدا از ارتش چاقو, Ontario چاقو نیز به خوبی شناخته شده برای آن قابل توجه طیف وسیعی از تجاری چاقو. یکی از محبوب سری تجاری چاقو است Spec-Plus. الهام گرفته است از چندین نظامی و بقا تیغه طرح های جدید دسته و غلاف طرح است. نیز وجود دارد که آزادی جنگنده چاقو سری که شامل فلز hilts و pommels همراه با بقا پره. انتاریو چاقو همچنین تولید Randall ماجراجویی و آموزش زنده ماندن چاقو در همکاری با معروف, هوای آزاد, بقا و آموزش شرکت Randall.

کارد و چنگال و دیگر محصولات

انتاریو چاقو شرکت نه تنها باعث می شود, نظامی, ورزشی و, هوای آزاد, چاقو, اما از آن است که به همان اندازه شناخته شده برای آن طیف کاملی از کارد و چنگال و ابزار. آن شامل درخت گردوی امریکایی قاشق و چنگال آشپزخانه صنعتی و کشاورزی ابزار علمی و ابزار پزشکی و ابزار. علاوه بر آن در خانه چاقو طرح های انتاریو نیز گره خورده است تا با مشهور چاقو طراحان جمله برام فرانک و لایحه Bagwell. این شرکت ارائه می دهد بسیاری از نسخه ارزان Bagwell منحصر به فرد طراحی.

جوایز و افتخارات

برای چندین سال, Ontario, برنده جایزه طلا برای تعالی برقرار دفاع مرکز عرضه کلمبوس (DSCC). این جایزه به رسمیت شناختن این شرکت نمره کامل در کیفیت و کارایی و تحویل به موقع. در سال 2006 این شرکت دریافت مواد آمادگی جایزه از ارتش حمل و نقل هوایی Association of America (AAAA). این بود که در به رسمیت شناختن کار خود را انجام می شود برای ارتش برای Aircrew بقا رو چاقو (ASEK).

[ad_2]