املاک و برنامه ریزی: چیزهای مهم است که اغلب نادیده گرفته شده اما کمتر اغلب ذکر شده

[ad_1]

اینترنت پر است از مقالات در املاک و برنامه ریزی که شامل لیستی از اشتباهات رایج مردم, اما آنها اغلب صحبت در مورد همان چیز است. در اینجا برخی کمتر ذکر شده اما به همان اندازه مهم است, همه چیز برای شما در نظر بگیرید.

برنامه ریزی برای کودکان بزرگتر نه فقط افراد زیر سن قانونی.

بسیاری از والدین فکر می کنم در مورد یک نگهبان برای کودکان, اما چند طرح برای بی تجربگی و عدم قضاوت در بزرگسالان و کودکان است. در نظر بگیرید چه اتفاقی می افتد هنگامی که یک کودک می رسد سن 18. این کودک در حال حاضر یک فرد بالغ. بدون برنامه ریزی مناسب او خواهد شد تحت عنوان به دریافت کل ارث هیچ رشته های متصل. چگونه بسیاری از 18 سال سن می تواند اداره کند ؟ چگونه در مورد حتی در بزرگسالان و کودکان ؟ شما کافی سن و بلوغ برای رسیدگی به پول مسئولانه? آن بهتر خواهد بود به ترک کسی مناسب تر در کنترل از ارث دادن به فرزندان خود را (و یا نوه) زمان به یاد بگیرند که برای مدیریت آن ؟ چگونه در مورد عزیزان با چالش های خاص مانند اعتياد و طلاق فیزیکی یا روانی محدودیت ؟ اینها همه شرایطی که ممکن است حکم خاص حمایت می کند. هیچ یک از این می تواند اتفاق می افتد بدون برنامه ریزی مناسب است.

فراموش نکنید که در مورد اهداف ، به نظر شما جمله “انگیزه” ها در طرح های خود را برای تشویق موفقیت از عزیزان ؟ آیا فقط برنامه ریزی برای هزینه های کالج – در نظر کارگردانی معنی دار پولی هدیه به فرد جوان به عنوان به زودی به عنوان که در درجه اول به دست آورده است. چگونه در مورد تخصیص یک مقدار مشخصی برای امور خیریه, اما اجازه دادن به فرزندان برای انتخاب گیرنده? این می تواند یک راه فوق العاده برای آموزش انسان دوستی.

اصلا فرض کنیم شما همیشه در کنترل.

بسیاری از مردم به اشتباه فرض کنیم که خود را باید به دنبال “بدون توجه به آنچه.” این درست نیست وقتی که می آید به دارایی که با عنوانمانند املاک و مستغلات و حساب های مالی. اگر فرد دیگری است که در این عنوان با شما است که فرد ممکن است از حق مالکیت تمام زمانی که شما می میرند. اگر خود را نادیده گرفته است. همان درست است برای داشتن دارایی های ذینفع تعیین مانند بیمه عمر و یا حساب بازنشستگی. نظر در مورد این زن که دختر بالغ شد و در یک تصادف می روم و او با دراز مدت صدمات بزرگ و صورتحساب های پزشکی. زن را بزرگترین دارایی او بود سیاست بیمه عمر. زن را گفت: به این دختر همه دارایی های خود را, اما زندگی بیمه ذینفع تعیین گفت: به بیمه به موسسه خیریه. بیمه عمر ذینفع تعیین است که به دنبال داشت. زن را می سازد تفاوت.

به یاد داشته باشید که پول نقد ممکن است نیاز به انجام طرح خود را.

“چگونه می خواهید به پرداخت برای که؟” مردم را به برنامه ریزی برای عبور از اموال خود را در مرگ اما فراموش نکنید این سوال ساده است. آنها مستقیم است که یک خانه نگه داشته می شود برای استفاده به عنوان یک تعطیلات خانواده خانه را ترک هیچ چیز به پرداخت وام مسکن و مالیات و بیمه و یا تعمیر و نگهداری. آنها فراموش می کنند که بدهی های خود را و هزینه نیاز به پرداخت می شود زمانی که آنها می میرند موفق به ترک پول نقد به آنها را پوشش نمی مستقيم آنچه که باید به فروش می رسد به پرداخت هزینه برای آن. دیگر نیازهای مشترک به صورت نقدی شامل ترتیبات مراسم تشییع جنازه در حال اجرا یک کسب و کار خانوادگی, حمایت از وابستگان پرداخت مالیات پرداخت برای تشییع جنازه و پرداخت برای انحصار وراثت. شما باید برای برنامه ریزی برای نقدینگی و اگر شما یک ویژه دارایی است که شما نمی خواهید به فروش می رسد مگر اینکه مطلقا لازم است شما باید بگویم که در طرح خود و یا خطر آن می رود که در حراج بلوک!

آیا مخفی کردن اطلاعات شما.

اطلاعات کلیدی است! ذخیره می شوند که در سر خود را بدون کمک اگر شما در حال ناتوان و یا شما مرده ام. آیا شما استفاده از اینترنت برای صدور صورت حساب و اظهارات حساب? چه خواهد شد شما عزیزان می دانید چه صورتحساب شما اگر آنها هرگز در پست الکترونیکی ؟ چگونه می توانید به آنها دسترسی خود را به ایمیل و حساب های آنلاین اگر آنها نمی دانند که در آدرس وب سایت و یا کلمه عبور? حساب های اینترنتی خود را باید ذکر شده با دستورالعمل های روشن.

قرار دادن خود را و یا اعتماد “در یک مکان امن” می تواند به همان اندازه مشکل ساز است. اگر هیچ کس نمی تواند آنها را پیدا کنید هیچ کس نمی تواند آنها را دنبال کنید. در یک مورد یک زن بود دوخته و او را به پایین اتاق نشیمن پرده. پیدا کردن ساخته شده بود صرفا تصادف. “امن” جایی برای نگه داشتن خود را در صندوق امانات بانک و یا یک نسوز جعبه در صفحه اصلی یک کپی باید با وکیل خود و حداقل یکی از شما عزیزان باید گفت که در آن آنها می توانند پیدا کردن اصلی.

[ad_2]