امتیاز‌های ویژه صنایع خودروسازی کرمان به کارکنان خود برای خرید سهام

[ad_1]

علاوه برواگذاری 100 هزار سهم به صورت بلاعوض صورت گرفت

صنایع خودروسازی کرمان در راستای ایجاد انگیزه و تشویق کارکنان این خودروسازی، برای خرید سهام این مجموعه شرایط و امتیازات ویژه‌ای را برای کارکنان خود فراهم کرده است

صنایع خودروسازی کرمان در راستای ایجاد انگیزه و تشویق کارکنان این خودروسازی، برای خرید سهام این مجموعه شرایط و امتیازات ویژه‌ای را برای کارکنان خود فراهم کرده است. 

به گزارش گفتارنو بر اساس تصمیم صنایع خودروسازی کرمان؛ کلیه پرسنل و کارکنانی که حداقل ۵ سال سابقه همکاری در کارخانجات این شرکت را داشته و یا در ارگ جدید مستقر بوده‌اند، فارغ از شرکتی و پیمانکاری بودنشان مشمول این طرح بوده و معادل 100 هزار سهم بلاعوض دریافت خواهد کرد.

 

همچنین این امکان برای کلیه پرسنل رده کارگری و کارمندی این شرکت نیز فراهم آمده است تا بتوانند فارغ از 100هزار سهمی که به صورت بلاعوض به آن‌ها تعلق می‌گیرد، اقدام به خرید سهم تا سقف 400 هزار سهم نمایند. شیوه بازپرداخت این مبلغ نیز در قالب اقساط سه ساله و بدون سود خواهد بود.

 

علاوه بر دریافت 100 هزار سهم بلاعوض، مدیران، روسای بخش‌ها و سرپرست‌های شرکت‌ها قادر خواهند بود تا سقف ۹۰۰ هزار سهم را بدون بهره و به صورت اقساط سه ساله خریداری کنند؛ سقف خرید برای مدیران عامل و اعضای هیأت مدیره و قائم مقام‌ها یک میلیون و ۹۰۰ هزار سهم خواهد بود.

براساس این تصمیم برای استفاده از این امتیاز هیچ یک از متقاضیان فوق الذکر نباستی سهامدار هیچ یک از شرکت‌های گروه خودروسازی کرمان باشند. پرسنل ستادی مستقر در تهران نیز برای استفاده از این طرح بایستی حداقل ۷ سال سابقه همکاری درشرکت‌های گروه و یا پیمانکاران همکار با گروه را داشته باشند.

 

همچنین کلیه کارکنان بازنشسته و بازخرید شده به شرط حائز شرایط بودن و نیز ارائه تضمین مناسب برای دوران بازپرداخت سهام اقساطی می‌توانند از این امتیازات بهره‌مند شوند.

بدیهی است سهام‌های تقسیطی به صورت وثیقه در اختیار شرکت بوده و متناسب با واریز اقساط به نام مالکین انتقال خواهد یافت. ارزش سهام نیز براساس سرمایه ثبت شده شرکت و به قیمت اسمی هر سهم معادل یک هزار ریال خواهد بود.

 

لازم به ذکر است که محمدرضا شه‌بخش در بخشنامه‌ای که برای ابلاغ این موضوع صادر کرده است؛ خود را از دریافت کلیه این امتیازات منع کرده است.

[ad_2]

Source link