الکل's اثر خود را در دندان ها و لثه ها

[ad_1]

الکل هر چند لذت بخش در یک کوچه و یا حتی یک خبره's مست دولت شناخته شده است که نه تنها زباله های اندام های داخلی – اما دندان به عنوان به خوبی. الکل یک بمب ناپالم بمب قند که وقتی متابولیزه توسط بزاق در دهان تقریبا بلافاصله تبدیل به پلاک. و وضعیت بدتر می شود چرا که تقریبا در هر کوچه و فراموش به مسواک / دندان های خود را پس از نوشیدن یک بطری پر از ارواح.

Gin rummy و شراب و ودکا ویسکی و کنیاک و انواع و اقسام مشروبات الکلی و دروغ (و نه به ذکر آبجو) دارای غلظت بالایی از قند است. شراب شیرین است که باید در بر داشت راه خود را به جریان اصلی مشروب بازار نیز گرفتن در مرکز صحنه در حال علت اصلی پلاک و پوسیدگی دندان در binging نوجوانان و بزرگسالان است. شکر تنها کاتالیزور در تعریف شراب شیرین از شراب خشک.

انگور و سیب دو از مواد اولیه مورد استفاده در شراب. هر دو از این میوه ها هنگامی که تخمیر تبدیل قند به الکل است. برخی از میوه نمی خواهد تخمیر و تبدیل برخی از عصاره به قند باقی مانده است که یکی دیگر از خطر به دندان حتی در دوام 1% تا 3% محتوای این معنی نیست حتی در خشک شراب کاملا رایگان از قند است. سازان نیز عمدا اضافه کردن شکر (ساکارز) به شراب برای افزایش آن الکلی محتوا.

همانطور که قبلا ذکر الکل متابولیزه می شود به قند و شکر به پلاک سریع تر از شما می توانید از خواب بیدار از خماری. دانش پایه است که ما ترشح بزاق بیشتر در طول روز بیشتر از شب به ما می دهد این تصور که نوشیدن در طول روز خواهد شد به احتمال زیاد سرعت خراب شدن دندان های ما بدون در نظر گرفتن اگر ما برس یا نه. علاوه بر این احتمال ابتلا به سرطان بالاتر اگر شخص در روز مصرف مشروبات الکلی به دلیل سوخت و ساز بدن است که بالاترین در طول روز.

بیماری لثه نیز بسیار شایع در مصرف کنندگان الکل. میانسال مردان مستعد ابتلا به بیماری لثه و التهاب لثه و بوی بد دهان. دلسرد بخش مردان قلم مو دندان های خود را فقط برای چند دقیقه بدون حتی غرغره به طور کامل. یک شبه مشروب لکه های روی دندان می't بود خراشیده تنها با چند سکته مغزی قلم مو. اگر یک پارتی می't بود کمک کرد تا مطمئن شوید که به همراه الکل دهان شویه برای این رویداد. و خود را به امن بهداشت دهان و دندان بهتر را یک مسواک و خمیر دندان. آن برنده't صدمه به آماده.

شراب شده است یک بخش ضروری از زندگی بسیاری از مردم و نسل های آینده. آن's a گناهکار درمان به مجسمه نیم تنه از یک هفته's حجم کار سنگین. مردم آن را دوست دارم. زنان آن را با طراوت. مردان افراط در آن است. نوجوانان سعی کنید هر وسیله ای برای هل دادن آن را به یک حزب است. مردم لذت بردن از مزه کردن شراب. اما فراتر از تقدیر الکل دریافت, آن را هنوز هم می شود هیچ اتفاق آرا ستایش از جهان پزشکی – به ویژه از دندانپزشکان. بنابراین هشدار داده می شود.

[ad_2]