الکترو درمانی روش Interferential درمان های فعلی و تاریخچه آن

[ad_1]

Interferential زمان, درمان, همچنین شناخته شده به عنوان اگر یک فرم الکترو درمانی است که در آن برق استفاده می شود برای تسکین درد و تسریع ترمیم بافت.

تاریخچه
این درمان سرچشمه در آلمان و در اصل اداره یک interferential فیزیوتراپیست. این بود تا سال 1960 قبل از درمان تحویل داده شد توسط درمانگران فیزیکی در ایالات متحده از آن استفاده شده است توسط فیزیوتراپیست ها به کاهش التهاب و تورم است. همچنین مشاهده شده است که IFC کمک می کند تا افراد مبتلا به آسم و می تواند به نفع کسانی که با کمر درد و آرتروز.

Interferential درمانی و ده ها
درد درمان از طریق ميانگين برق اول نشات گرفته که ده ها ماشین های توسعه یافته بودند. ده (روبينومتری الکترونیکی تحریک عصب) نیز ارائه می شود جریان الکتریکی با این حال این چهره برخی از مقاومت در نفوذ به پوست و از این رو نتایج آن را در یک احساس ناخوشایند است.

Interferential درمانی از سوی دیگر نفوذ پوست آسان تر است و راحت تر و لذت بخش تر از ده. دو جریان تولید شده توسط Interferential تداخل با یکدیگر برای ایجاد سیگنال های قوی تر از ده ها است که می تواند نفوذ عمیق به تداخل با درد و منابع. از این رو آن را می توان استدلال کرد که interferential است یک گام فراتر از ده.

در نتیجه انگیزه های تحریک بافت زمینه ای و اعصاب. آنها دردناک است هر چند. بیماران احساس آنها را به عنوان جزئی prickles بر روی پوست خود.

چگونه کار می کند ؟
این بالش دستگاه شامل قرار دادن الکترودها روی پوست در نزدیکی منطقه آسیب دیده است. دستگاه های الکتریکی دقیقه تولید پالس های الکتریکی که در حال انتقال از طریق پوست خود را. عبور بیش از دو یا بیشتر جریان الکتریکی را لغو بخش هایی از جریان الکتریکی که ایجاد یک متفاوت خالص فعلی اعمال شده به بافت هدف.

این سیگنال های فرکانس پایین تحریک اندورفین مسکن های طبیعی تولید شده توسط بدن ما است. Interferential درمانی می تواند درمان سویه های عضلانی رگ به رگ شدن و اسپاسم.

چند بار یک فیزیوتراپیست ممکن است استفاده از مرطوب گرم گرما نیز با interferential درمان است. این شامل استفاده از گرما باعث کاهش درد و ترویج شفا هنگامی که تورم به حداقل برسد. حرارت اعمال شده به آن مبتلا هستند را به خود جذب خون است که رسانای برق است. خون بیشتری در منطقه ایجاد الکتریکی محیط مساعد باشد. این افزایش توانایی IFC کنونی زمینه ای برای تحریک اعصاب حسی.

Interferential درمانی می تواند مورد استفاده قرار گیرد:

آرتروز, بدنساز بازآموزی حاد ادم تحریک گردش خون و ادرار و مدفوع Incontinency.

اگر چه وجود دارد بسیاری از مزایای این درمان وجود دارد برخی از موارد منع مصرف و همچنین. آن را می شود در نزدیکی قلب اگر بیمار دارای ضربان ساز. همچنین می تواند استفاده شود در زنان باردار است. Precaustions باید قبل از استفاده از.

[ad_2]