افزونگی تداوم کسب و کار و درس را برای بهداشت و درمان از فاجعه میدان منشی

[ad_1]

دنیای کسب و کار آموخته چندین درس در طول دهه گذشته هنگامی که آن را به نیاز به حفظ کسب و کار اطلاعات مهم خود را. کلماتی مانند “افزونگی” و “تداوم” تبدیل شده اند این کلمات دیده بان از فناوری اطلاعات حرفه ای و شرکت های بزرگ CFO. زمان گرفته شده برای انجام روزانه و حتی ساعت به ساعت کامپیوتر به عقب یو پی اس است و دیگر به عنوان یک زباله بلکه به عنوان زمان صرف شده است. که در آن یک بار کامپیوتر فروش مردم تا به حال به استدلال می کنند مزایای سایت ذخیره سازی در حال حاضر شرکت های بزرگ خریداران تقاضای این سرویس سازگاری.

شرکت بهداشت و درمان بیش از حد آموخته این درس اما به دلایلی که غیر قابل توضیح برای کسانی از ما که با استفاده از سیستم های روزمره این سطح از امنیت و افزونگی را گسترش دهید, به مهم ترین, بهداشت و درمان, اطلاعات پرونده پزشکی بیمار. به برخی سوابق پزشکی الکترونیکی ارائه یک سطح بیشتری از امنیت و افزونگی داده ها از مقاله خود پیشینیان اما نوع دوئل ذخیره سازی داده ها تایید استفاده می شود برای اکثر اطلاعات حیاتی کسب و کار وجود ندارد برای پرونده پزشکی بیمار. در فاجعه در زمینه دفتر ما آموخته اند که اگر یک سیستم در جریان است به شکست آن را شکست در ضعیف ترین حلقه آن است.

در سال 1999 موسسه پزشکی منتشر شده یک گزارش با عنوان; گمراه شدن انسان است و بحث ملی در ایمنی بیمار آغاز شد. این موسسه گزارش پزشکی برجسته تعدادی از مناطق از نگرانی در میان آنها بودند خطاهای دارويی و سایت اشتباه عمل جراحی است. در حال حاضر هشت سال و ده ها تن از قوانین و مقررات بعد از کمیسیون مشترک اعتباربخشی سازمانهای مراقبت بهداشتی (JCAHO) مدیر عامل شرکت نشان داده است که سایت اشتباه عمل کرده است و نه کاهش آن افزایش یافته است.

متاسفانه حرفه ای بهداشت و درمان با وجود بهترین تلاش خود را در حال عدم ایجاد سیستم های است که اطمینان از ایمنی خود را در بیمارستان. تعداد کمی از مردم قادر هستند به خاطر سپردن کامل و دقیق طرح درمان برای هر بیمار در مراقبت از خود. سوابق پزشکی وجود داشته باشد تا اطمینان حاصل شود که اطلاعات حساس است در نوک انگشتان از مراقبان. مشکل امروز پرونده پزشکی این است که آنها بر اساس یک قرن تکنولوژی قدیمی کاغذ. خطر یک خطای پزشکی یا عارضه را افزایش می دهد زمانی که مدارک پزشکی ناقص است و یا وجود ندارد. خواندن دست خط و عدم عبور مرجع داروها برای ناسازگاری تنها اضافه کردن به این خطر است.

خواهد به شما پول خود را به یک بانک است که نگهداری سوابق مالی خود را در یک گرد و خاکی دست نوشته لجر? آیا شما سوار بر یک هواپیما که در آن کاپیتان پیمایش با یک نقشه کاغذی و ذات السدس?

تکنولوژی به کمک بیمار در مطب پزشک و در بیمارستان است. کوین Freking از آسوشیتد پرس به تازگی گزارش عمده حمایت شرکت های بزرگ قابل حمل سوابق پزشکی الکترونیکی. اعمال مواد, BP America, Inc., Intel Corp. Pitney Bowes و Wal-Mart را ثبت نام کارکنان در یک پایگاه داده مرکزی برای حفظ سلامت سوابق در تلاش برای از بین بردن تکراری حذف و خطا است.

این یک مفهوم است که پشتیبانی شده توسط رئیس جمهور بوش و آکادمی ملی علوم – موسسه پزشکی. نه تنها با سیستم جمع آوری پزشکی ثبت اطلاعات و گزارش را در یک مخزن مرکزی اما افراد قادر خواهد بود به ارائه اطلاعات فردی-خانوادگی برای افزایش رکورد. این نوع سیستم پیش بینی شده است که توسط وایت هاوس به عنوان یک استاندارد ملی در سال 2014 است و مورد نیاز برای پیاده سازی توسط ارائه دهندگان داخلی در سال 2008. مشکل با این خط مخزن پایگاه داده است که آن را به اینترنت وابسته و در حالی که در دسترس تنها از یک پورتال اینترنتی آن است که واقعا قابل حمل. شما می توانید آن را حمل خود موجود در دست خود را.

پس چگونه می تواند این رکورد پزشکی تحت اعتبار در هر بیمار روبرو می شوند به خصوص هنگامی که بیماران حرکت از دکتر به دکتر به عنوان مورد نیاز خود را از بیماری و کار خود و یا خود را تحت پوشش بیمه?

اگر چه این اطلاعات حیاتی که در آن موجود در یک سازمان دیده بان مستقل و یا بند لباس شما در همه جا شما بروید ؟

اگر در هر زمان خود را ثبت الکترونیکی پزشکی شد دیده شد در مقایسه با داده های شما عینک و هر گونه تفاوت ها لازم است که خود را به ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی آشتی دادن اطلاعات ؟

W. David استفنسون از استیونسون استراتژی های ساخته شده فوق العاده پیشنهاد که مردم حمل سوابق پزشکی خود را در امن U3 فعال درایوهای USB. به گفته آقای استفنسون:

“این برای تلفن های موبایل مانند یک برنده فن آوری است که بازدید من شیرین نقطه و در یک فاجعه تحت اللفظی و مجازی نجات زیرا شما نمی خواهم فقط باید سوابق پزشکی شما را در دست, اما همچنین تمام برنامه های کاربردی مهم و فایل های کسب و کار نیز هست.”

به لطف کاهش هزینه کامپیوتر حافظه و USB فلش درایو اول 1 گیگابایت, قابل حمل, Health Record (PHR) بند وارد شده در بازار است. یک Personal Health Record نرم افزار/سخت افزار راه حل استفاده می شود برای ذخیره اطلاعات شخصی بیمه اطلاعات و سوابق پزشکی و تصاویر پزشکی. در شرایط اضطراری و یا حتی یک روال پزشکی بازدید های بهداشت حرفه ای و مکان های رانندگی در پورت USB سازگار با هر کامپیوتر است. با سابقه بهداشت شخصی خود اطلاعات پزشکی در دسترس است که در آن شما و ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی به آن نیاز دارید.

در حال حاضر 25 شرکت فروش Personal Health Record راه حل. اگر چه تمام از 25 شرکت ها ادعا می کنند حفاظت از رمز عبور برای رابط کاربر فقط یکی از سیستم ها با استفاده از رمزگذاری برای حفاظت از فایل های داده از دسترسی مستقیم توسط نرم افزار های دیگر. رمزگذاری یک از ویژگی های ضروری برای یک Personal Health Record.

همچنین نیاز است که توانایی به اطمینان حاصل شود که بیمار نمی کند و به عمد و یا به طور تصادفی تغییر در این پرونده به خصوص اگر سابقه آنها شامل یادداشت از متخصصان پزشکی به عنوان چند تا از این سیستم انجام دهد. یکی دیگر از ویژگی های خوب خواهد بود که قابلیت همگام سازی با پرونده پزشکی الکترونیکی (EMR) در مطب دکتر. با این نوع از قابلیت هماهنگ سازی یک مخزن مرکزی در خدمت نه تنها به عنوان یک اولیه منبع داده اما ایده آل بازگشت به بالا برای USB داده ها.

در هنگام انتخاب یک Personal Health Record نگاه کنید:

* اضطراری اطلاعات صفحه نمایش است که به نظر می رسد بلافاصله پس PHR فعال است

* حفاظت از رمز عبور با رمزگذاری برای اطلاعات ذخیره شده بر روی PHR

* تصویر واردات و ذخیره سازی به صورت اشعه ایکس EKG و مدارک شخصی

* ذخیره سازی برای چندین تماس های اضطراری (از جمله تماس های محلی و کارفرمایان)

* برای ذخیره سازی تمام اطلاعات بیمه خود را (پزشکی و دندانپزشکی, مسافرت, خودرو, کسب و کار, مسئولیت جبران خسارت کارگران و غیره.)

* لیست از هر دو اولیه خود را از پزشکان و متخصصان

* لیست فعلی و گذشته داروها

* لیست از آلرژی و واکنش های

* لیست از بستری شدن در بیمارستان عمل جراحی گذشته و فعلی شرایط پزشکی

* مجلات که در آن پزشکان و پرستاران و شما می توانید ضبط یادداشت برای مرجع آینده

* همگام سازی با کامپیوتر اصلی و آنلاین داده های مخزن

* هماهنگی با سوابق پزشکی الکترونیکی در مطب دکتر یا بیمارستان

* پیگیری از تغییرات ساخته شده به حفظ یکپارچگی داده ها

* درایو USB با ظرفیت 1 گیگابایت یا بیشتر

در هفت سال تمام از بهداشت و درمان را با ضرورت و مقررات خود را تبدیل سده مقاله فن آوری های مدرن سوابق پزشکی الکترونیکی. استفاده از قابل حمل پرونده سلامت برای اعتبار سنجی داده ها است گام منطقی بعدی در این تکامل.

چه فوق العاده ادغام فرم و عملکرد است که در حال حاضر می تواند زندگی شما را نجات دهد!

[ad_2]