افتتاح هتل ورزش شهر یاسوج طی سال جاری

[ad_1]

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد، از افتتاح هتل ورزش شهر یاسوج در سال جاری خبر داد.

سید محمد تقی علوی در اولین نشست شورای ورزش کارکنان ورزش و جوانان ضمن تبریک سال نو، سالی که طبق منویات مقام معظم رهبری به نام “سال جهش تولید” نامگذاری شده است، خواستار تلاش و همت مضاعف کارکنان و جامعه ورزش در تحقق شعار سال شد.

وی از تلاش کارکنان، معاونین، مسئولین ستادی، ادارات شهرستان‌ها و جامعه ورزش و جوانان استان در سال گذشته در کسب دستاوردها و مقام کشوری و بین المللی تقدیر و اظهارکرد: با کسب رتبه برتر اداره کل در جشنواره شهید رجایی در سال گذشته، پرچم ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد در بین دستگاه های اجرای استان به اهتزار درآمد و این مهم را مدیون تلاش کلیه کارکنان اداره کل و جامعه ورزش استان میدانم و از بابت خدا را شکرگذارم.

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد، حضور دومین بار سلطانی فر، مقام عالی وزارت ورزش و جوانان و معاونین و افتتاح پروژه های ورزشی را یکی از افتخارات دستگاه ورزش و جوانان برشمرد و تصریح کرد: سال ۱۳۹۹ سالی متفاومت از سال گذشته در ورزش استان کهگیلویه بویراحمد خواهد بود.

علوی، سال ۱۳۹۹ را “سال تحرک جدید در ورزش قهرمانی” و” توسعه فعالیت برای جوانان “برشمرد و خواستار برنامه ریزی مدون و منظم در حوزه های مختلف اداری و ورزشی شد.

وی، خواستار تقویت آموزش و استعدادیابی در رشته های مختلف ورزشی، مسئولیت پذیری و پرهیز از بی تفاوتی در حوزه اداری و ورزشی و صرفه جویی در هزینه های آب، برق، گاز و تلفن شد.

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد بر رعایت اصول بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در محیط اداری در جلوگیری از شیوع بیماری کرونا تاکید و از کارکنان اداره کل و شهرستان ها خواست در جهت رعایت ضوابط ورود و خروج با امور اداری همکاری کنند.

 علوی ضمن تشکر از تلاش یکساله پرسنل دفتر فنی و مهندسی در افتتاح و کلنگ زنی اماکن و پروژه های ورزشی، از افتتاح هتل ورزش شهر یاسوج در سال ۱۳۹۹ خبر و خواستار تشکیل تعاون مسکن و ورزش ویژه کارکنان ورزش و جوانان استان شد.

وی، در پایان ضمن آرزوی صحت و سلامت برای مقام معظم رهبری، خدمتگزاران به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، ملت بزرگ ایران، جامعه ورزش و جوانان کشور و استان کهگیلویه وبویراحمد، خواستار رعایت مسایل بهداشتی فردی و اجتماعی در ریشه کنی و رفع بیماری منحوس کروناویروس شد.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link