اطلاعات علمی برای آینده ای بهتر از پزشکی و صنعت بهداشت و درمان

[ad_1]

امروز فن آوری است که همه چیز را, هر صنعت است که در حال حاضر توجه به پیشرفت های تکنولوژیکی برای افزایش درآمد خود را. اما اساسی ترین دلیل که چرا صنایع تکیه بر تکنولوژی است که برای حفظ رقابت در بازار بالا و ارائه بهترین خدمات مشتری. یک چنین انقلابی که جریان گرفته است تقریبا در هر صنعت دیگر توسط طوفان علوم اطلاعات که می تواند بسیاری از گواهینامه های کیفیت.

این است همه چیز در مورد جمع آوری داده های هرس داده و پس از آن درک داده ها برای پیدا کردن معنی بینش در پایان داده های خط لوله. همه این بینش هستند و سپس مورد استفاده برای ایجاد ارزش برای این شرکت با افزایش رضایت مشتری محصولات جدید در حال توسعه و ساخت محصولات و خدمات موجود موثر تر است. یکی از این زمینه ها است که در حال حاضر به طور گسترده با استفاده از داده های پزشکی و بهداشت و درمان.

داده های بزرگ در بهداشت و درمان

تا سال 2020 بهداشت و درمان داده خواهد شد بیش از 2,314 exabytes. چه استفاده از تمام داده های زیادی شمع اگر نه کاربردی برای درک و درمان سناریو بهتر است. در گذشته تمام سوابق پزشکی ذخیره شده بودند به عنوان نسخه های سخت اما با داده های بزرگ ظهور سوابق جمع آوری شده ذخیره شده و تفسیر داده ها از طریق علم ابزار است. داشتن ساختار داده های پزشکی کمک می کند تا در مراقبت بهتر از بيمار و بهداشت و درمان تصمیم گیری.

وجود دارد سه نوع از داده هایی که جمع آوری شده توسط واحد بهداشت و درمان در سراسر جهان است. آنها عبارتند از:

  1. پرونده الکترونیکی بیمار.

  2. پرونده بالينی ساخته شده توسط پزشکان و پرستاران در قالب نسخه, پزشکی, گزارش, آزمایشگاه, یادداشت های پزشکی و شرکت های بیمه.

  3. و ماشین آلات-تولید داده ها از رسانه های اجتماعی, ترافیک وب سایت, اخبار, اطلاعات, مجلات, و از ماشین نشان دادن علائم حیاتی.

اطلاعات علوم در پیگیری بیمار حیاتی و موثر بدن

این کمک می کند تا در پیگیری اعضای حیاتی و موثر بدن از تمام بیمارانی که متصل به دستگاه های مختلف است که نگه می دارد آهنگ از تمام علائم حیاتی مانند فشار خون و ضربان قلب و تعداد تنفس ، با استفاده از داده های بزرگ کمک می کند تا پزشکان در دانستن هر نوع حیاتی تغییرات در بدن بیمار به سرعت و بدون نیاز به نظارت بر آنها را شخصا در همه زمان ها.

علم داده ها در DATA SOLUTIONS

پزشکی و بهداشت و درمان صنعت دسته یک مقدار زیادی از داده ها در هر صورت روز که نیاز به مجموعه نظام مرتب و منظم ذخیره سازی. این کمک می کند تا در دست زدن به داده ها به طوری که پزشکان و پزشکان می توانید دسترسی آسان زمانی که در نیاز.

اطلاعات علمی در توسعه کسب و کار

تقریبا در هر بیمارستان است که بخشی از شرکت ها شرکت ها و گروه ها است و به همین دلیل است که پیوسته نیاز به کسب درآمد و ایجاد بیمارستان های سودآور اکوسیستم. این کمک می کند تا در ایجاد طرح کسب و کار و محصولات جدید است که افزایش موفقیت کسب و کار نرخ.

اطلاعات علم در کشف تقلب

هر صنعت است مستعد ابتلا به جعل و خطای انسانی مشابه با صنعت پزشکی. بنابراین وجود دارد می تواند گسل مانند سوء مدیریت داده ها و یا مانند نوشتن نسخه معیوب و نادرست پزشکی بیمه ادعا می کند. آن می تواند کمک به حل این مشکلات توسط صلیب-تجزیه و تحلیل داده ها و هشدار زمانی که مخاطره آمیز شیوه های پزشکی را در محل.

با توجه به همه موارد بالا برنامه های کاربردی در زمینه های پزشکی و بسیاری دیگر از صنایع که با استفاده از داده های علم گسترده می توان گفت امروز وجود دارد نیاز به آموزش علوم اطلاعات حرفه ای است و به همین دلیل یکی باید به فکر درآمد یک علوم اطلاعات صدور گواهینامه.

[ad_2]