است ماری جوانا قانونی از اینترنت بزرگتر از همه چیز ؟

[ad_1]

بزرگترین نوآوری در تاریخ –

هیچ چیز بر روی زمین است (و من معنی هیچ چیز در همه) نه گوشی های هوشمند, خودرو, هوافضا, املاک و مستغلات, طلا, نفت, نرم افزار, بیوتکنولوژی, هیچ چیز… در حال رشد است به همان اندازه و یا به عنوان سریع به عنوان بازار برای قانونی ماری جوانا.

این را در نظر بگیرید: تا سال 2020 بازار به صورت قانونی ماری جوانا را بالا $22.8 میلیارد دلار (نه میلیون اما با یک میلیارد B).بازار قانونی برای شاهدانه “می تواند بزرگتر از لیگ ملی فوتبال دیدم که 12 میلیارد دلار درآمد در سال 2015. بین سال 2016 و 2029 پیش بینی شده رشد ماری جوانا است که انتظار می رود برای رسیدن به 100 میلیارد دلار – 1,308% رشد.

تخمین محل تعدادی از برخی از زمان کاربران ماری جوانا در محله از 50 میلیون نفر است. به عنوان بسیاری از 7.6 میلیون افراط در روزانه. از 83.3 میلیون milllennials به طور کامل 68 درصد از آنها را خواهید شاهدانه به طور قانونی و در دسترس است. هنگامی که قانونی طول می کشد نگه دارید و در همه جا در حال حاضر ده ها تن از تاسیس شرکت در صنعت دخانیات… در کشاورزی و آبیاری… در pharmacueticals – در حال رفتن به می خواهید به پرش بدون تردید. و اگر شما می خواهید اثبات است که ماری جوانا می گذرد جریان اصلی در نظر بگیرید این…

در نوامبر 8th, دهها میلیون نفر از آمریکایی ها در نه ایالت رهبری به پای صندوق های رای و رای دادند در آینده از ماری جوانا. کالیفرنیا و ماساچوست مین و نوادا رای به قانونی کردن استفاده تفریحی از ماری جوانا. و رای دهندگان در آرکانزاس, فلوریدا, داکوتای شمالی و مونتانا به رای گیری طرح قانونی کردن ماری جوانا پزشکی. تنها آریزونا که در آن تفریحی شاهدانه شد تا برای رای گیری تصمیم گرفت در برابر قانونی. با هم این کشورها (به استثنای آریزونا) نشان دهنده مجموع جمعیت 75 میلیون نفر. این بدان معناست که یک پنجم آمریکایی ها – 20% از ما – از خواب بیدار on Aug 9th, پیدا کردن خود را در یک وضعیت که در آن پزشکی و/یا تفریحی از ماری جوانا قانونی است برای بزرگسالان 21 و بیش از.

حتی مشاهیر هالیوود در حال وارد شدن به این عمل می کنند. بسیاری از مردمی در حال حاضر در مورد علف های هرز-کسب و کار مرتبط با فعالیت های Snoop Dog, کشور, موسیقی افسانه ویلی نلسون و بازیگر و کمدین Tommy Chong. کمتر می دانیم که برنده جایزه گرمی خواننده Melissa Etheridge در حال توسعه خود خط شاهدانه حاوی شراب و تلویزیون نشان می دهد بحث میزبان گلدبرگ Whoopi در حال راه اندازی یک خط از ماری جوانا پزشکی, محصولات با هدف زنان است. و مردم گوش دادن به آیکون برای تلفن های موبایل. هیچ چیز بیشتر جریان اصلی از تلویزیون طنزهای تلویزیونی.

در جولای 13, 2016, انواع نشان داد که Netflix در حال برنامه ریزی برای درجه یک طنزهای مجموعه در داخل یک حقوقی گلدان داروخانه. به نام بی ربط نشان می دهد که زاییده افکار از تلویزیون نابغه Chuck Lorre, خالق چنین جریان اصلی فیلم های پرفروش به عنوان نظریه انفجار بزرگ و دو و نیم مردان است. یک نظرسنجی اخیر توسط کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا دانشگاه نشان داد که 89 درصد از رای دهندگان در ایالات متحده بر این باورند که بزرگسالان باید اجازه قانونی دسترسی به ماری جوانا پزشکی که پزشک تجویز آن. و ایالات متحده آمریکا تنها کشور آماده برای نرم کردن کمر در ماری جوانا. اسرائیل و کانادا و اسپانیا و مکزیک و استرالیا و اروگوئه, جامائیکا, آلمان و کلمبیا یا قانونی یا جرمزدایی در اختیار داشتن.

از سال 1972 ماری جوانا طبقه بندی شده به عنوان یک برنامه 1 ماده کنترل. برنامه 1 مخدر هستند کسانی در نظر گرفته شده برای عدم استفاده در پزشکی است و در حال حاضر پتانسیل بالا برای سوء استفاده. به عنوان یک برنامه 1 مخدر ماری جوانا می شود گروه بندی در کنار هروئین, LSD و اکستازی. اما در صورت فشار از پزشکان و محققان پزشکی, دولت, دولت و کنگره, آژانس مبارزه با مواد مخدر (DEA) را تحت فشار برای جمع و جور کردن ماری جوانا به برنامه دوم مواد مخدر و یا شاید حتی یک برنامه سوم.

با توجه به اداره آمار ایالات متحده تا سال 2030 یک پنجم از جمعیت 72 میلیون آمریکایی – خواهد بود 65 ساله یا مسن تر. آن دسته از متولدین تمام خواهد شد مقابله با کشت و مرتبط با سن در بیماری های مانند گلوکوم, سرطان, آرتروز و کمر درد. آن را به عنوان اتفاق می افتد, شاهدانه بر اساس راه حل منحصر به فرد مناسب برای درمان آن بیماری است. به طوری که افراد مسن جمعیت رشد می کند بنابراین اندازه از ماری جوانا پزشکی بازار است. پذیرش اجتماعی از شاهدانه رشد خواهد کرد به عنوان به خوبی به عنوان میلیونها نفر از مردم کشف مزایای استفاده از ماری جوانا پزشکی برای خود.

یک درمانگاه ماری جوانا می تواند در بیش از $676 میلیون دلار در سال است. نه همه که پول می آید از علف هرز خود را. اکثر مردمی که در حال حاضر شنیده می شود در مورد چیزهایی مانند “گلدان کیک های شکلاتی.” اما بازار برای ماری جوانا “خوراکی” می رود فراتر از آن. وجود علف های هرز دسر و علف های هرز نوشابه های انرژی زا. در واقع ما حتی در مورد به دیدن افتتاحیه اولین علف های هرز رسومات.

برای مردم مخالف به استنشاق دود سیگار وجود دارد سایت های که ارائه THC-لادن کپسول ضد شوره سر لب, مخلوط, داخل حمام, روغن های موضعی ترکیب و حتی THC تکه های که ارائه “دوز دقیق… یک شروع سریع و بینظیر مدت.” تشنه کاربران می توانند لذت بردن از THC-حاوی قهوه و سودا و درخشان خواهد شد. گذشته از این بازار رونق در تفریحی شاهدانه ماری جوانا دارویی و مشتقات نیز شاهد رشد سریع و دلیل خوب است.

بیماران مبتلا به سرطان تحت شيمی درمانی و پرتودرمانی معمولا خود را از دست دادن اشتها و معده حساس. اما اگر آنها نمی, خوردن, درمان نیست به عنوان موثر است. شاهدانه ثابت شده است برای کمک به تحریک اشتها و حل و فصل معده است. نیز وجود دارد که کار جدید انجام می شود با روغن شاهدانه است که نشان می دهد وعده در درمان بیماری صرع, مولتیپل اسکلروزیس, برخی از سرطان ها و حتی آرتریت روماتوئید. نفت نیز موثر است برای بی خوابی است.

برای بسیاری از قرن 20th, پزشکان می دانستم که کمی در مورد کار کردن مهم ترین ارگان مغز انسان است. سلول های مغز دیکته تقریبا یک از ما احساس و افکار و اقدامات فرستادن سیگنال که باعث اشتها و گرسنگی است. ماری جوانا به نظر می رسد برای پر کردن شکاف. رای دهندگان در دولت پس از شروع به سرعت در حال آمدن به یک توافق است که شاهدانه است که در واقعیت پزشکی است. حرکت تنها در یک جهت.

[ad_2]