استفاده IEC تخته قدرت و کمیسیون مستقل انتخابات کابل برق برای Electrotechnology در شبکه های کامپیوتری

[ad_1]

کمیسیون مستقل انتخابات است که مخفف بین المللی برق کمیسیون که اشاره به مجموعه ای از استانداردهای بین المللی است که باید توسعه یافته جهانی توسط اعضای کمیسیون مستقل انتخابات برای Electrotechnology منطقه به عنوان یک کل. Electrotechnology منطقه شامل متعدد برق فن آوری های مانند کامپیوتر, برق, تابلو, تجهیزات اداری, لوازم خانگی, کابل برق, پزشکی, تجهیزات ارتباطات راه دور و حتی فناوری نانو و همچنین به عنوان بسیاری از بیشتر.

کمیسیون مستقل انتخابات عمل به عنوان یک سازمان غیر انتفاعی بین المللی سازمان برای ایجاد و انتشار استاندارد برای اطمینان از Electrotechnology ذینفعان تولید اجزای سیستم ها و تجهیزات به مجموعه ای استاندارد برای گواهی طبقه بندی. بعلاوه هر Electrotechnology منطقه خواهد شد که یک کمیسیون خاص الفبایی استاندارد اختصاص داده است. مثلا قدرت اصلی اتصال مورد استفاده در پانل پشتی از کامپیوتر ساخته خواهد شد با توجه به IEC 60320 استاندارد.

این IEC 60320 استاندارد را پوشش می دهد و اتصالات شناخته شده به عنوان ورودی و روابط موجود در دسکتاپ کامپیوتر, انجمن برق قدرت, نوار, rack-mounted, توزیع برق, کابل برق و برق اضطراری (UPS) دستگاه است که بحث در اینجا.

تولید کنندگان مانند ساختمان محصولات خود را با توجه به استانداردهای IEC پس از آن را قادر می سازد همان محصول ساخته شده است برای گسترده تر پایه مشتری یعنی این بدان معناست که تنها یک قدرت های مختلف طناب مورد نیاز است برای محصول برای مشتریان مختلف پایه مکان. از این رو محصولات را می توان همان کاهش هزینه های تولید و کاهش لجستيک نگرانی در هنگام حمل و نقل محصولات در سطح بین المللی.

کمیسیون مستقل انتخابات اتصالات یک ضرورت در داخل فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) شبکه هنگامی که برنامه ریزی یک زیرساخت شبکه برای اطمینان از اتصال درست است زمانی بین تجهیزات. سازگار کمیسیون مستقل انتخابات کابل برق باید برای اجرا به شبکه راه اندازی. فناوری اطلاعات و ارتباطات کارکنان باید آگاه باشید از شناسایی تفاوت های ظریف بین روابط و ورودی در کابل است. به عنوان مثال کمیسیون مستقل انتخابات 60320-1 لوازم خانگی روابط استانداردهای IEC C13 متصل هستند در واقع اتصال ماده در کمیسیون مستقل انتخابات کابل برق و استفاده می شود برای اتصال با کمیسیون مستقل انتخابات C14 ورودی نر اتصال تولیدات به پنل پشتی از یک کامپیوتر رومیزی. این تولیدات C14 ورودی اتصال نر تنها مسابقات یک کابل برق با یک C13 متصل به ایمن اتصال. علاوه بر این با توجه به کشور محل بند ناف قدرت برای دسکتاپ را به یک پلاگین مناسب را متناسب با محلی برق قدرت خروجی در یک پایان در حالی که انتهای دیگر را به کمیسیون مستقل انتخابات C13 متصل به متصل به کامپیوتر است. توجه داشته باشید: کمیسیون مستقل انتخابات 60320-2-2 اتصال روابط استانداردهای ورق های جنس هستند و در واقع در مقابل کمیسیون مستقل انتخابات 60320-1 لوازم خانگی روابط استانداردهای.

استانداردهای مشخص IEC C13 و C14 اتصالات امتیاز با مشخصات زیر به عنوان مثال. مرکز پین حداکثر دمای 70 درجه سانتیگراد 10 آمپر حداکثر جریان و 250 ولت و حداکثر ولتاژ. با این حال C19/C20 حداکثر امتیاز فعلی است 16 آمپر و مرکز پین حداکثر دمای 70 درجه سانتیگراد است. علاوه بر این هر دو C13/C14 و C19/C20 اتصالات ساخته شده با پین.

این IEC 60320 روابط و ورودی در دسترس هستند در بسیاری از اشکال مختلف لوازم الکتریکی برای یک یو پی اس. یک یو پی اس ممکن است یک C14 نر ورودی; اما بزرگتر دستگاه های یو پی اس را اغلب با کمیسیون مستقل انتخابات C20 ورودی اتصال نر برای بالاتر امتیاز فعلی است. این C20 نر ورودی است که در ارتباط تنگاتنگ با C19 متصل female connector. هر دو C19 و C20 اتصالات شکل مختلف برای جلوگیری از سردرگمی با سایر روابط که قبلا ذکر شد.

کمیسیون مستقل انتخابات قدرت تابلوهای اغلب به هم پیوسته با کامپیوترهای رومیزی هنگامی که شما می خواهید محیطی دستگاه به صفحه بالا و پایین در کنار کامپیوتر. معمولا این تنظیمات اجازه می دهد تا کمکی قدرت از عرضه رایانه به طور خودکار قدرت بالا و پایین لوازم جانبی. مزایای واضح در هنگام اتصال به کامپیوتر و یو پی اس که به شما ارائه موفق-ایمنی برای دستگاه های. در حالت ایده آل شما باید نصب یک کمیسیون مستقل انتخابات هیئت مدیره قدرت با کمیسیون مستقل انتخابات کابل برق هنگام اتصال یک یو پی اس و کامپیوتر.

کمیسیون مستقل انتخابات قدرت تابلوهای فروخته شده در پیکربندی های مختلف و ترکیب پوسته مانند با کلی 10 آمپر رسانه های 15 آمپر, C14 ورودی و C20 ورودی. حتی نمایندگان چند می, فروش سفارشی هیئت مدیره قدرت پیکربندی طرح بندی یعنی با توجه به حالات زمانی که فناوری اطلاعات و ارتباطات کارکنان نیاز به یک مقدار خاص از رسانه های تنگ و راه اندازی محیط های.

کمیسیون مستقل انتخابات سازمان کار می کند با دیگر استانداردهای بین المللی سازمان به منظور توسعه استانداردهای ممکن است شما قبل از دیده می شود برای مثال ISO/IEC 38500:2008 حاکمیت شرکتی فناوری اطلاعات به یک استاندارد شناخته شده برای بخش فناوری اطلاعات و ارتباطات.

در نتیجه منافع به تولید کنندگان و بخش فناوری اطلاعات و ارتباطات را تضمین محصولات ساخته شده به استانداردهای IEC در دسترس خواهد بود به طور نامحدود. به طور کلی محصول جدید قیمت خواهد بود و همچنین فناوری اطلاعات و ارتباطات کارکنان خود را مدیریت می توانید Electrotechnology بسیار ساده تر با کمیسیون مستقل انتخابات کابل برق و قدرت تابلوهای پس از کامپیوتر های متصل با یک یو پی اس اطمینان تجهیزات محافظت شده است. علاوه بر این فناوری اطلاعات و ارتباطات کارکنان و کاربران کامپیوتر می تواند تنها پس از آن اتصال اختصاص داده شده کمیسیون مستقل انتخابات محصولات سازگار با روابط و ورودی.

[ad_2]