استفاده مشترک از USB درایو قلم

[ad_1]

به اندازه کافی کوچک به قلاب بر روی یک keychain USB درایو قلم شبیه سازی یک درایو دیسک و اجازه می دهد تا داده ها را به توان به راحتی از یک دستگاه به دستگاه دیگر. راه آن کار می کند بسیار ساده است. این نیز کار می کند بسیار سریع است. پس از آن است که نسبتا جدیدتر دستگاه های تولید کنندگان در حال راه اندازی آن با اضافه شدن قابلیت ها و ذخیره سازی بالاتر قدرت. برخی از اهداف که می توان آن را در زیر مورد بحث.

برای حمل و نقل اطلاعات شخصی

شایع ترین استفاده از USB درایو قلم است که حمل و نقل یا ذخیره فایل های شخصی مانند اسناد و مدارک و عکس و ویدیو. یکی همچنین می توانید ذخیره و هشدار های پزشکی اطلاعات اورژانس با استفاده از و یا به عنوان آمادگی در برابر فاجعه است.

تعمیر کامپیوتر

موفق استفاده از USB درایو قلم شده است در تعمیر کامپیوتر میدان به عنوان وسیله ای برای انتقال بازیابی و نرم افزار آنتی ویروس برای رایانه های شخصی آلوده. آن را نیز اجازه می دهد تا بخشی از ماشین میزبان داده می شود در آرشیو آن در موارد اضطراری.

مدیران سیستم کمکی

سیستم و مدیران شبکه را پیدا کنید USB درایو قلم بسیار مفید برای بار آنها را با اطلاعات پیکربندی و استفاده از نرم افزار برای سیستم, تعمیر و نگهداری, عیب یابی و بازیابی. چنین استفاده از این دستگاه قابل حمل می سازد آن را بسیار محبوب در میان آنها است.

به عنوان یک نرم افزار carrier

USB درایو قلم استفاده می شود برای حمل برنامه های کاربردی قابل اجرا بر روی کامپیوتر میزبان و بدون ضرورت نصب و راه اندازی. U3 حمایت درایو قلم فروشندگان ارائه می دهد یک API به درایو قلم-توابع خاص. Portableapps رایگان و منبع باز نرم افزار نیز توسعه داده شده است اجازه می دهد تا U3-مانند قابلیت در غیر U3 درایوهای. airWRX نیز یک چارچوب برنامه اجرا می شود که از یک درایو قلم و تبدیل آن به کامپیوتر میزبان و دیگر در نزدیکی عدد به چند صفحه وب مانند محیط کار.

به عنوان بازیکن های صوتی

تعدادی از شرکت های حالت جامد بازیکن های صوتی دیجیتال در فاکتور فرم کوچک اساسا تولید درایو قلم با خروجی صدا و یک رابط کاربری ساده. MP3 playback تابع محبوب ترین علاوه بر این به USB درایو قلم. برخی از آنها نیز دارای صفحه نمایش ال سی دی برای مرور آهنگ های صوتی و ورودی جک و یک باتری قابل شارژ است.

[ad_2]