استفاده از مواد ضد عفونی کننده

[ad_1]

ضد عفونی کننده محصولات مواد هستند که به اشیاء اعمال و تجهیزات برای از بین بردن میکروارگانیسم ها در حال حاضر به ویژه مقاوم در برابر باکتری اسپور. آنها کار را با از بین بردن دیواره سلولی میکروب یا مانع سوخت و ساز بدن خود را. آنها به ویژه ضروری در پزشکی و آزمایشگاه های تحقیقاتی برای تمیز کردن کشنده لکه ها از TB, HCV, HBV و HIV به سرعت و به طور موثر. آنها استفاده می شود در مناطق مختلف بيمارستان مانند عدم مراقبت ويژه عامل اتاق های جداسازی اتاق بیمار, مراقبت از مناطق و آزمایشگاه.

که مواد ضد عفونی کننده باید مورد استفاده قرار گیرد ؟

وجود دارد بسیاری از انواع مواد ضد عفونی کننده محصولات در بازار است. شما نیاز به ارزیابی نیازهای شما و پیدا کردن چه نوع از مواد ضد عفونی کننده در خدمت هدف خود را. دسته بندی های موجود عبارتند از محصولات برای سطوح برای ابزار پردازش مجدد مایع, پزشکی, درمان ضایعات و بسیاری دیگر برای صورت و دست حمایت می کند. شایع ترین استفاده از مواد ضد عفونی کننده در آزمایشگاه ها و بیمارستان ها در سطح مواد پاک کننده. این مفید برای غیر متخلخل و سطوح که در آن آزمایشات و بررسی های انجام شده در یک نمونه بهداشت محیط. آنها زمین پرورش برای باکتری ها ویروس ها و قارچ ها. اگر تمیز نشده, آنها افزایش خطر آلودگی متقاطع. در میان محبوب برای سطوح CaviWipes و CaviCide ضد عفونی کننده.

چگونه به استفاده از آنها ؟

همه خوب و پاک کننده و ضد عفونی محصول clear-cut دستورالعمل روی برچسب است که ارائه حقایق مهم در استفاده از

• چگونه به استفاده از این محصول به یک سطح
• چه مدت شما نیاز به آن را ترک بر روی سطح موثر باشد
• اگر سطح نیاز به تمیز اول
• اگر رقت مورد نیاز است
• چه نوع از مواد سازگاری آنها
• بالینی مربوطه کارآمدی ادعا

که در آن به استفاده از آنها?

سطوح

خوب ضد عفونی محصولات باید مورد استفاده بر روی سطوح است که تماس پوست لخت و سطوح که در تماس با کشف عفونت. سطوح بزرگ مانند کف و دیوار باید به طور منظم تمیز

مشترک تجهیزات

مشترک تجهیزات است که می آید به تماس مستقیم پوست باید کاملا تمیز و پس از هر بار استفاده طبق دستورالعمل در برچسب و مجاز به خشک. تجهیزات از قبیل کلاه و محافظ چرخ دنده تمیز شود باید با توجه به تولید کننده تجهیزات دستورالعمل.

تمیز کردن صفحه کلید و دیگر سطوح دشوار است

بسیاری از آیتم های الکترونیکی در آزمایشگاه مانند صفحه کلید کامپیوتر یا دستی دستگاه های الکترونیکی ممکن است دشوار است برای تمیز کردن به عنوان آنها می تواند آسیب دیده و اگر تبدیل شدن آنها به ، اگر این موارد در لمس توسط بسیاری از مردم در یک دوره بعد از آن مهم است که این موارد پاک شود. شما می توانید از طیف گسترده ای از ابزار پردازش مجدد محصولات و یا می توانید پوشش آیتم های الکترونیکی با cleanable پوشش و یا پوست.

ضد عفونی کننده محصولات بسیار مفید در بیمارستانها و اتاقهای جراحی دندان کودک, مراقبت از مراکز و مکان های دیگر که در تماس با پاتوژن های مختلف و اسپور. بسیاری از شرکت های پیشگیری از عفونت آمده تا با منحصر به فرد اختراع طرح های آسان برای ضد عفونی دستمال مرطوب در مناطق با فضاهای محدود. شما باید رویکرد مشهور فروشنده تجهیزات آزمایشگاه برای پیدا کردن محصول مناسب برای محیط زیست خود را.

[ad_2]