استان لرستان در شرایط مطلوبی نیست

[ad_1]

وضعیت گسترش اپیدمی و هشدار لرستان بررسی شد، لرستان در وضعیت مطلوبی نیست.

 به گزارش خبرآنلاین از لرستان، سید موسی خادمی با اشاره به وضعیت نامناسب استان لرستان از نظر شیوع ویروس کرونا گفت متاسفانه شرایط استان شرایط مطلوبی نیست و روند ابتلا و شیوع ویروس کرونا رو به افزایش است .
دکتر خادمی با اشاره به پیش‌بینی متخصصین دانشگاه علوم پزشکی مبنی بر اینکه در روزهای آینده احتمال شرایط بحرانی وجود دارد،گفت: 
در حال حاضر استان لرستان در وضعیت کاملا هشدار قرار دارد و لازم است هم بیماران و هم مردم و همه دستگاه های اجرایی این وضعیت را مورد توجه قرار داده و جوانب بهداشتی را رعایت کنند.

 دکتر خادمی با تاکید بر ضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی گفت ممکن است به شرایطی برسیم که ظرفیت بیمارستان‌ها تکمیل شده و مشکلات بیشتری برای ما به وجود بیاید بنابراین از همه مردم درخواست می کنیم با رعایت بهداشت فردی و موارد بهداشتی از ازدحام و تجمع تا جایی که می توانند خودداری کنند تا انشاا.. این شرایط سخت را پشت سر بگذاریم.

در ادامه دکتر نیکبخت رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان با ارائه گزارشی از وضعیت بیماری کرونا در لرستان گفت در حال حاضر آمار ابتلاء در شهرهای مختلف استان بالاست و بطور متوسط  روزانه ۲۰۰ مورد جدید به آمار مبتلایان افزوده میشود که با روند افزایش ابتلاء، آمار مرگ و میر هم بالا خواهد رفت .

46

[ad_2]

Source link