استاد پاک دستور العمل – با استفاده از فنجان اندازه گیری

[ad_1]

استاد پاک یا آب لیمو دستور رژیم غذایی

3/4 C یا 12 قاشق غذاخوری. آب لیمو

1/2 قاشق چایخوری. فلفل کاین

3/4 C یا 12 قاشق غذاخوری. درجه B شربت افرا

7 1/2 C یا 60 اونس است. آب فیلتر شده

مخلوط همه مواد تشکیل دهنده با هم. با استفاده از 32 اونس شیشه خالی آب بطری های پلاستیکی و یا آب بطری برای ذخیره سازی و swigging. 6 نفر می سازد. 6 نفر= 1 بعد از پاک استاد.

* استفاده از آب لیمو تازه فشرده.

* شربت افرا باید درجه B.

* آب باید پاک شود.

* آلی در صورتی امکان پذیر است. (اختیاری)

* می توانید با استفاده از لیمو خمیر -در دستور اصلی, اما من آن را بیشتر مقرون به صرفه و نمی دهد نتایج.

واحد خدمت استاد پاک

2 قاشق غذاخوری. آب لیمو

2 قاشق غذاخوری. شربت افرا

1/10 قاشق چایخوری. پودر فلفل کاین

1 1/4 C یا 10 اونس است. آب فیلتر شده

را خدمت تک دستور العمل 6 بار در روز به برابر ارزش تمام روز از پاک استاد.

نمک آب خیط و پیت کردن

4 C یا 32 اونس آب تصفیه شده

2 قاشق غذاخوری. غیر یددار نمک دریا

تمام مواد با هم مخلوط و گرم بر روی اجاق گاز تا نمک حل می شود. نوشیدنی 32 اونس است. از آب نمک است.

آب نمک به عنوان یک تنقیه و باعث آزادی فوری. اگر چیزی اتفاق می افتد فراموش نمک آب خیط و پیت کردن دوباره اضافه کردن نمک.

آب نمک قرار است برای فریب ذهن را به فکر آن است که خون و در نتیجه است که توسط بدن جذب نمی شود. این کار را در صبح را تمام روز رایگان برای این آزمایش است.

گیاهی سم زدایی چای

می تواند خریداری شده در هر داروخانه یا آنلاین ذخیره ویتامین. آن است که توصیه می شود به سم زدایی چای شبانه و نمک آب خیط و پیت کردن در صبح (اما من ترجیح می دهم به جست و خیز چای سم زدایی از آنجا که من برای پیدا کردن آن غیر ضروری است.)

جوانب مثبت و منفی از پاک استاد

مزایا: خواهد از دست دادن وزن به سرعت, اما ممکن است به دست آوردن وزن پس از خوردن غذاهای جامد. ممکن است بهتر از زمان رژیم غذایی. اگر شما رشد در ساختار و تعداد کمی از گزینه های مواد غذایی, این شما می توانید با تمرکز بر غذا خوردن سالم و شیوه زندگی تغییر کند. می تواند کمک به بدن خود را از سموم و بیماری های دیگر است.

منفی: ممکن است احساس تحریک پذیر و سبک رهبری چند روز اول. می تواند گران قیمت. ممکن است نیاز به برق Lemon Juicer چون دستی آبمیوه لیمو خسته کننده می شود. سم زدایی چای می تواند باعث اسهال و گرفتگی دردناک و بدون حذف. نمک آب خیط و پیت کردن ممکن است بدون از بین بردن. اگر بدون رفع رخ می دهد آب نمک می تواند توسط بدن جذب می شود ترک یک پف کرده و از لحاظ جسمی متورم است. بد تنفس. نباید مورد استفاده توسط افراد باردار یا شیرده. ممکن است اثر دارو. من هم پیدا کردن که کسانی که در حال حاضر بسیار سالم و یا گیاهی به نفع نیست از پاک استاد تا آنجا که افرادی که سنگین گوشت خواران و یا کسانی که خوردن مقدار زیادی از غذاهای آشغال.

توجه داشته باشید: من که انجام سم زدایی چای و نمک آب خیط و پیت کردن کمی زیاد است برای بسیاری از افراد که مسئولیت رسیدگی به. عوارض جانبی می تواند گرفتگی دردناک یا نفخ. من تنها توصیه به انجام این نمک آب خیط و پیت کردن و نه سم زدایی چای برای بیش از یک بار در روز برای حداکثر 1-2 روز است. (این را از تجربه شخصی و نه بخشی از اصلی استاد پاک دستورالعمل.)

[ad_2]