استاد حق رای دادن موافقت نامه های بین المللی و زنجیره تامین

[ad_1]

با انتخابات اخیر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کسانی از ما که نمی دانید که بسیار در مورد آزاد و عادلانه تجارت در حال یادگیری در مورد آن از ما شبانه کابل تلویزیون اخبار. مغلوب ساختن پیشی جستن توضیح می دهد که این ناعادلانه است که ما اجازه می دهد تا محصولات را به بازارهای آمریکا با هیچ وظیفه و یا مالیات, اما پس از آن همان کشورهایی مانند چین یا مکزیک قرار داده و 45 درصد تعرفه کالاهای ما است. هیچ کس احتمالا درک این بهتر از یک بین المللی Franchisor – کسی که مبادرت به فروش franchises یا استاد حق رای دادن توافق نامه مجوز در سطح جهان است. من می توانم به یاد داشته باشید زمانی که من در مذاکره فروش یک استاد حق رای برای شرکت در مکزیک است. من حق خریدار در مونتری, مکزیک. خانواده به خوبی در ارتباط با دولت وجود دارد و تا به حال بسیاری از distributorships و مجوز موافقت نامه با عمده شرکت های ایالات متحده در حال حاضر – نمایندگی مجاز و فروش خودرو کامیون نمایندگی مجاز و فروش تراکتور نمایندگی نوشابه ،

آن را کامل به نظر می رسید با این حال همانطور که ما به صحبت کردن در مورد هزینه های استاد حق رای دادن و نیاز به عمل حداقل یک واحد واقعی – برای مقاصد آموزشی و غیره. – من به سرعت متوجه شدند که من را مجبور به پرداخت وظایف واردات و یا هزینه آن به خریدار. این بلافاصله اضافه هزینه. آن را یک بار اضافی برای استاد حق رای دادن چون هر بار که او به فروش می رسد حق رای دادن franchisee را به تجهیزات خود را از ما نیز در 45% وظیفه واردات به شدت افزایش قیمت از حق رای دادن و صدمه زدن به شانس خود را برای سریع ROI مثبت.

بنابراین ما تا به حال به آمده تا با برخی از مرتب کردن بر اساس از تولید وجود دارد و در مکزیک به فروش به این بازار اما در انجام این کار من به خطر انداخته دور دادن تمام ویژگی های طرح از تجهیزات ساخته شده است که آن را منحصر به فرد به ما حق رای دادن شرکت و که بسیاری از سخت برنده سرمایه فکری نه در حس اختراعات ذهن شما اما در شرایط واقعی آزمون و خطا توسعه و وجین کردن آنچه کار نمی کند در تغییرات تکاملی و ارتقاء در طول راه.

به اندازه کافی جالب توجه در حال حاضر 20 سال بعد, 2016 شماره دسامبر جهانی تا به حال یک مقاله درخشان; “چهارده سوالات کارشناسی ارشد Franchisee نیاز به درخواست است.”

مقاله در مورد سوال; “است که در آن محصول به فروش می رسد که از ؟” و اظهار داشت; “franchisor خواهد قیمومیت که استانداردهای کیفیت در تاسیس داخلی آن کشور بود به درستی نگهداری می شود توسط استاد franchisee و زیر franchisees. که نیاز به یک پروتکل برای سیستم حق رای دادن در هر سرزمین برای به دست آوردن دسترسی به همان محصولات و/یا خدمات فروخته شده به مشتریان خرده فروشی. Franchisor ممکن است عرضه محصول به استاد franchisee یا زیر franchisees اما به احتمال زیاد بیشتر تعهد خواهد بر شما استاد franchisee در کشور خارجی برای دسترسی محلی توزیع کنندگان و توزیع کنندگان تایید شده توسط franchisor.”

در واقع, آن را در مورد کیفیت سرمایه فکری و در دسترس بودن عرضه است. معلوم شد در آن زمان من مایل به تنظیم استاد من قرارداد حق رای دادن به جای این تغییرات این بود تا من بیشتر و تاسیس برخی از 5 سال بعد که من در زمان خطر و کار از طریق تجارت مسائل و نمیفهمد چگونه به مقابله با ما زنجیره تامین است. لطفا در نظر گرفتن همه این و فکر می کنم در آن است.

[ad_2]