از کار افتادگی تجهیزات برای بازگرداندن استقلال

[ad_1]

ناتوانی کند't به این معنی نیست که شما بی فایده و یا هیچ مهارت های دیگر نیز هست. هر کس تا به برخی از مهارت های خاص که غیر معمول اگر شما یک خوب آمار و don't می دانم که در مورد مواد شیمیایی و سپس باید وجود داشته باشد برخی از مهندسان شیمی که درگیر در آمار. هر کس برخی از شایستگی و برخی فاقد هر چند ناتوانی است. اگر شما با داشتن برخی از ناتوانی چالش در زندگی و سپس شما باید برخی از مهارت های منحصر به فرد است که نیاز به کاوش و جلا. برای نگه داشتن غیر فعال کردن مردم در زندگی در جریان در حال حاضر یک روز's بسیاری از تجهیزات و دستگاه های ساخته شده است. به عنوان آن است که اغلب گفت که ضرورت است مادر اختراع است که چرا استقلال از این افراد را می توان ترمیم با استفاده از این تجهیزات است که اختراع شده وقت احساس نیازهای ویژه این غیر معمول مردم در اطراف ما.

معلولیت می تواند از انواع مختلف برخی از افراد نابینایی و بعضی از آنها گوش دادن و صحبت کردن کمبودها و برخی رنج می برند با تحرک چالش است. از کار افتادگی موقت می تواند به عنوان به خوبی به عنوان دائمی اما در هر مورد یک فرد نباید جدا شده و باید وجود داشته باشد برخی از مفید تجهیزات و ابزار است که می تواند تاثیر فرد فعال و مستقل است. از کار افتادگی تجهیزات فراهم می کند مزایای مختلف به کاربران آن, اول از همه این کمک به آنها را با کاهش سطح وابستگی به دیگران در مرحله دوم به آنها اعتماد به نفس و شجاعت برای انجام هر چیزی. این تجهیزات افزایش احساس کرامت و می تواند در بهبود بسیاری از مناطق از زندگی یک فرد است که با داشتن برخی از مشکلات فیزیکی. این باعث می شود زندگی آسان است و نه تنها کمک می کند تا معلولان بلکه از او مراقبت کنندگان. تجهیزات می تواند خریداری شده از تامین کنندگان و تولید کنندگان که در مقابله بهداشت و درمان و ناتوانی تو رفتگی در دیوار. قبل از رفتن به خرید شما باید یک دانش مناسب است که چه نوع از تجهیزات در بازار در دسترس هستند و چگونه می توانید این بهبود زندگی خود را. در مرحله دوم شما نیز باید بدانید که تجهیزات را می توان تحت پوشش بیمه درمانی خود را.

چندین نوع از کار افتادگی تجهیزات موجود در بازار شامل توابع خاص و مشخصات. ما باید مشخص شده در زیر به طور کلی دسته بندی و تجهیزات مربوطه به شما ارائه یک نمای کلی از این:

o ورزش و اوقات فراغت
دست چرخه
– Tandems
– سفر و تعطیلات

o مراقبت های شخصی
– پانسمان
– Toileting
– خوردن و نوشیدن
حمام کردن

o تحرک
– راه رفتن ایدز
– صندلی چرخدار (دستی و طراحی, inc. رمپ و لوازم جانبی اسکوتر)
– وسایل نقلیه و تغییرات
– بالابر پله
– آسانسور از پله و آسانسور
– طریق-طبقه آسانسور

o صندلی و تخت
– صندلی و صندلی
– پاسچر پشتیبانی
تخت و غیره.
– فشار تسکین کوسن و تشک.

o ارتباطات
– ارتباطات ایدز
– در دسترس محاسبات
– اختلال بینایی
– از دست دادن شنوایی

o خانوار
– لوازم خانگی
– تجهیزات آشپزخانه
– ریل
– سوئیچ کنترل محیط زیست, هشدار دهنده و تله مراقبت

o در حال حرکت و حمل و نقل
– در حال حرکت و حمل و نقل
– آسانسور

o توانبخشی
– ارتز
– ناتوانی تجهیزات

o اطفال تجهیزات
– تجهیزات بازی

[ad_2]