از راه دور مانیتورینگ بیمار – فناوری برای عملکرد بهتر نتیجه بیمار

[ad_1]

قدرت پردازش از راه دور مانیتورینگ بیمار (RPM) برای پزشکان بسیاری از عبارتند از: سهولت دسترسی به اطلاعات بیمار توانایی بالاتر ارائه مراقبت با کیفیت به مردم بیشتر با کاهش خطر ابتلا به فرسودگی شغلی – و برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی – بهره وری بالاتر و هزینه های پایین تر به نام تنها چند. اما چه هستند مزایای استفاده از RPM مزمن بیماران ؟

این یک سوال بسیار دلگرم کننده تعداد پاسخ. و به عنوان پزشکی از راه دور شرکت همچنان به توسعه جدید و بهتر راه حل های فناوری مزایای بیشتری هستند به احتمال زیاد به ظهور در سال های آینده. اما در مزایای اصلی از راه دور نظارت بر سلامت برای بیماران در سال 2017 عبارتند از:

1. بهبود دسترسی به مراقبت های بهداشتی

2. بهبود کیفیت مراقبت

3. آرامش و امنیت روزانه

4. پشتیبانی بهبود یافته آموزش و پرورش و انتقادات و پیشنهادات

دور در دقیقه ارائه می دهد بیماران دسترسی بهتر به مراقبت های بهداشتی

در یک کشور که در آن یک افزایش چشمگیر در تعداد policyholders ساخته شده است آن را مشکل تر برای برخی از مردم برای دسترسی به مراقبان از راه دور مانیتورینگ بیمار را افزایش می دهد توانایی پزشکان برای درمان بیشتر مردم است. چشم انداز بیشتر سازمان بهداشت و درمان اتخاذ RPM تکنولوژی باز کردن درب به گسترش دسترسی به مراقبت از بیمار در سطح ملی است.

RPM بهبود کیفیت مراقبت از بیماران

علاوه بر بهبود کمیت مراقبت های بهداشتی از راه دور مانیتورینگ بیمار همچنین دارای توانایی برای بهبود کیفیت مراقبت. چون RPM متصل پزشکان بیشتر به طور مستقیم (و تقریبا آنی) با مربوط به بیمار داده می شود فعالیت های روزانه خود را کارآمد تر و تسهیل امکان فرسودگی شغلی – نتیجه آشکار مزایای مراقبت های بهداشتی.

حتی بهتر از راه دور نظارت بر سلامت بیمار را بهبود می بخشد رفتار با ایجاد یک سیستم که در آن مردم بیشتر درگیر و مسئول سلامت خود را. موثر RPM برنامه های ارائه تکنولوژی است که دور از سرما بالینی و تهدید آمیز فناوری پزشکی که به ذهن می آید برای بسیاری از مصرف کنندگان بسیار مناسب و آشنا به بيماران است.

یک بیمار از راه دور نظارت بر برنامه ایجاد شده توسط مراقبت از نوآوری برای نارسایی احتقانی قلب برنامه داده است:

1. 80% تعامل بیمار رای با 24 میانگین با استفاده از هر بیمار در هر ماه

2. 94 درصد از بیماران گزارش شده داشتن فن آوری آسان برای استفاده

3. 93 درصد از بیماران مایل به آن را توصیه به دیگران

Telehealth مطالعه برای افراد مبتلا به دیابت نشان داد که حتی بیشتر قابل توجه نامزدی رای از جمله:

1. 97 درصد رضایت با در دسترس بودن پرستاران

2. رضایت 100 ٪ با کیفیت مراقبت های پرستاری

3. 97 درصد رضایت بیماران توانایی برای بهبود و مدیریت سلامت خود نیاز دارد

4. به طور کلی میزان رضایت 100 ٪ با RPM خدمات

مزایای RPM به بیماران: تضمین

به عنوان مهم به عنوان راحتی بیمار و تعهد مزایای کنترل از راه دور نظارت بر سلامت فراتر از آن را برای مردم فراهم ارزشمند اطمینان که کسی به نظر می رسد پس از سلامت خود و رفاه به صورت روزانه.

[ad_2]