از دست دادن وزن طبیعی خیره کننده داستان موفقیت

[ad_1]

من یک پسر عمو که رفت از چاق برای سال های بسیاری را صرف 165 پوند در چند سال کوتاه. وزن خود را از دست دادن نیست چشمگیر نبود شیمیایی ناشی از قرص های رژیمی و او مطمئن نیست به دنبال هر یک از بسیاری از برنامه رژیم غذایی وجود دارد. او هرگز اتکینز یا Slimfast یا JennyCraig یا هر چیزی اما او رسیدن به خود هدف از دست دادن وزن. او بود که از دست دادن وزن طبیعی بود که مداوم و پایدار.

اما آنچه که راز خود را موفقیت از دست دادن وزن?

قبل از اینکه ما صحبت در مورد آن اجازه دهید بحث در مورد جایی که او از اول. من به یاد داشته باشید بسیار خوب, چگونه در روزهای اوج خود مرض چاقی, ما را به بوفه (او عاشق مواد غذایی) و او را شمع تا به عنوان بالا به عنوان او می تواند و 2, 3 و یا حتی 4 دوباره پر کردن سفر است. او گله کردن از من در مورد ترس از مواد غذایی و بیش از حد لاغر و صمیمانه من را تشویق به جمع کردن. اما من هرگز بزرگ با مواد غذایی و به برخی از درجه حتی ترس به او گفت. من می خواهم به غذا نگاه کنید و تصور کنید که چگونه همه که نشستن در معده و انقباض غیر ارادی ماهیچه. اما که بود آن روزها. من خوردن کمی بیشتر در حال حاضر.

رفتن به راز او توجهی از دست دادن وزن طبیعی موفقیت, راز است که هیچ سری وجود دارد. چیزی وجود دارد که او است که همه ما نمی دانند و یا نمی تواند انجام دهد. اما او یک چیز است که برخی از ما ندارد و این یک میل سوزان برای وزن شل. اما تمایل به تنهایی کافی نیست. ایمان بدون اعمال مرده است ایمان است. میل بدون تلاش است افکار واهی و پوچ و بدون اثر است.

خبر خوب این است که او باید به نوبه خود جهان خود را وارونه در داخل و خارج به منظور سست وزن است. او تا به حال تنها به برخی از تنظیمات به طور دقیق. او خود را تغییر عادت غذا خوردن و تزریق برخی از ورزش را به زندگی روزمره و که در آن است.

در حالی که او را قبلا بار بر روی هر چیزی که تعیین شده بود قبل از او در حال حاضر او خود را خوردن با دلیل و در حد اعتدال به دقت انتخاب غذاهای بالاتر از فیبر است. و به جای معمول خود را دوباره پر کردن چند سفر در بوفه در حال حاضر او فقط یک سفر است و اگر او را به یکی دیگر از سفر او به میله های سبزیجات و میوه ها. او نیز کاهش می یابد خود نوشابه مصرف و به جای آن نوشیدنی آب در بیشتر قسمت ها.

برای تکمیل این تغییر در رژیم غذایی خود را پسر عموی من فکر کردم این امر می تواند مفید برای تزریق برخی از ورزش را به زندگی روزمره است. او نیست که به انجام هر کاری نمایشی مانند jugging 15 مایل در هر صبح و یا بلند کردن اجسام 300 پوند 50 بار در هر شب. هیچ. او به سادگی خود را کمی خوب دوچرخه ثابت و سوار 10 تا 15 دقیقه هر روز صبح در حالی که تماشای اخبار و آب و هوا و در آن شب هنگامی که او بیش از حد خسته.

چه انگیزه خود را و چگونه او حفظ آن ؟

من خوشحالم که از شما خواسته است. شما می دانید که چگونه آنها می گویند “مردم را تغییر ندهید تا زمانی که درد از باقی مانده همان تبدیل شدن به بیش از حد بزرگ است”. پسر عموی من در یکی از سالانه بازدیدکننده داشته است به پزشک خود بود ناگهان مواجه با چشم انداز مرگ زودرس فرم سکته مغزی یا حمله قلبی به دلیل فشار خون بالا اگر او نمی کند سوار بی درنگ در یک برنامه کاهش وزن برای کاهش وزن خود را. نیازی به گفتن نیست که او نمی باید به یک دانشمند موشکی برای کشف کردن که او نیاز به ایجاد تغییرات مناسب به رژیم غذایی خود را.

اما با توجه به عشق او برای من نگران بود در مورد توانایی های خود را به هر گونه تغییرات معنی دار در رژیم غذایی خود را که حلقه نوع از دست دادن وزن است که خود را دکتر معرفی شد. من قطعا اشتباه به عنوان او به زودی در هم شکسته هر نگرانی که من تا به حال.

در ابتدا به نظر می رسید هیچ چیز اتفاق می افتد اما با گذشت زمان, من می توانید ببینید وزن آینده به عنوان هفته ها تبدیل به ماه و سال به سال. این است که در مورد او در سال پنجم و او را به یک وزن سالم حدود 165 پوند با توجه به ارتفاع خود را و هنوز هم قوی است. ما تقریبا می تواند پوشیدن همان اندازه لباس در حال حاضر.

و به بسیاری از خارج وجود دارد, تمایل به وزن شل سوال من این است که “چه انگیزه خود را برای از دست دادن وزن? آنچه در آن است که شما را حفظ خواهد کرد در بررسی زمانی که وسوسه به انجام این کار است که شما می دانید که مغایر با هدف از دست دادن وزن و همه چیز را در شما می گوید آن را فراموش کرده ام? به نظر فروتن من من فکر می کنم آن را به چیزی بسیار قانع کننده برای نگه داشتن تمایل خود را زنده. برای پسر عموی من آن غریزه زندگی می کنند.

هر آنچه در آن است برای شما باید آن را به اندازه کافی قوی به “اسیر” به قرض گرفتن پولس رسول به زبان “هر تخیل هر اندیشه خلاف” به هدف از دست دادن وزن, و آنها را تحت موضوع به این هدف است.

کاهش وزن درس آموخته می شود

آیا وزن از دست دادن و درس های آموخته از این موفقیت ، من معتقدم که وجود دارد چند درس می توان گرفت. برخی از درس ها:

1. که از دست دادن وزن می تواند دست خود را بدون توسل به هر گونه چشمگیر مانع به منظور سست وزن است.

2. که شما می توانید همچنان به انجام کارهای مشابه و انتظار می رود که کاهش وزن اتفاق می افتد.

3. که تغییر رژیم غذایی است که بخش بزرگی از موفقیت هر طرح از دست دادن وزن.

4. که شما باید یک دلیل قانع کننده که چرا شما می خواهید به سست وزن و نگه داشتن این دلیل است که نزدیک به قلب است.

5. که شما می توانید شل وزن به طور طبیعی بدون قرص های رژیم غذایی.

6. که خود داستان موفقیت باید نوشته شده توسط شما.

شانس خوب خود را با برنامه کاهش وزن طبیعی و به یاد داشته باشید تماشای رژیم غذایی خود را عاقلانه انتخاب غذا تزریق کمی تمرین به روال خود را در حال حرکت نگه دارید و نگه داشتن خود را از دست دادن وزن برنامه ریزی و انگیزه نزدیک به قلب است.

[ad_2]