ارگونومی کامپیوتر 101

[ad_1]

صفحه نمایش: آنها're همه جا. آیا لپ تاپ و کامپیوتر رومیزی, GPS, بازی های ویدئویی, I-Pad, I-Pod, قرص, و یا هر گونه دیگر تنوع تکنولوژی اتحادش را تغییر سبک زندگی ما فوق العاده است. همراه با این روند افزایش می آید بسیاری از عواقب از جمله گردن درد, کمر درد, سندرم تونل قالی و سردرد و فشار به چشم و سایر علائم با ادامه استفاده کنید. تغییرات در رایانه موجود ایستگاه می تواند یک تفاوت بزرگ در خود را به طور کلی زندگی است.

صفحه نمایش با استفاده از زمينه و هدف: در سال 2010 مطالعه توسط نیویورک تایمز “بزرگسالان در معرض نمایش – تلویزیون های تلفن همراه (کامپیوتر) حتی دستگاه های GPS برای حدود 8.5 ساعت در هر روز داده شده با توجه به مطالعه منتشر شده توسط شورای تحقیقات تعالی. ما در حال حاضر صرف تقریبا نیمی از ساعات بیداری ما یا آنلاین در تلفن یا تماشای تلویزیون بر اساس یک نظرسنجی. متوسط بالغ بیدار است برای 15 ساعت و 45 دقیقه در هر روز و 45 درصد از این زمان صرف شده با استفاده از گسترش فن آوری با توجه به کانادا مطالعه است. ”

خطرات ناشی از استفاده از یک کامپیوتر لپ تاپ: بسیاری از علائم توسعه می تواند با استفاده از یک کامپیوتر لپ تاپ از جمله سندرم تونل مچ دست epicondylitis (درد آرنج) گردن اواسط پشت و کمر درد و سردرد و چشم-فشار و سرگیجه, خستگی, دیسک herniations ورم اعصاب فشرده و بسیاری دیگر. با توجه به در حال حاضر پیکربندی و گرایش مردم به استفاده از لپ تاپ خود را برای مدت زمان طولانی این علائم و خطرات در حال افزایش, افزایش از دست رفته ساعت کار و ادعای غرامت کارگران. مناسب ارگونومیک امکانات در حال تغییر به خاطر قابل حمل است. وضعیت صفحه کلید فاصله و اندازه صفحه نمایش و محدود موقعیت در حال حاضر بیشتر مخل به مناسب ارگونومیک پیکربندی کامپیوتر. بیشتر و بیشتر مردم با استفاده از لپ تاپ به عنوان یک کامپیوتر رومیزی. زمانی که صفحه نمایش بیش از حد پایین آن باعث می شود که گردن منحنی صاف. زمانی که سر می رود به جلو و طناب پلاستیکی پایین آن قرار می دهد افزایش فشار روی عضلات گردن و نخاع است. به گفته کلینیک مایو “جلوآمدگی سر منجر به طولانی مدت فشار عضلانی دیسک herniations ورم مفاصل و اعصاب است،”

آمار مختلف اختلالات اسکلتی-عضلانی: اختلالات اسکلتی-عضلانی از جمله سندرم تونل مچ دست دارای بالاترین بروز شرایط پزشکی در ما مؤثر بر 7 درصد از جمعیت. یک اسکلتی-عضلانی اختلال در غیر این صورت شناخته شده به عنوان یک ترومای تجمعی (CTD) یا استفاده بیش از حد سندرم آسیب به عضلات و تاندون ها و / یا اعصاب فوقانی بدن یا ایجاد یا تشدید کار تکراری. آنها حساب 14 درصد از پزشک بازديد و:

حدود 260,000 انتشار تونل کارپ عملیات انجام شده هر سال با 47 ٪ از موارد در نظر گرفته می شود کار مرتبط 2 شایع ترین عمل جراحی است.

سندرم تونل کارپال # 1 گزارش مشکل پزشکی, حسابداری برای حدود 50 درصد از تمام صدمات مرتبط با کار. در حال حاضر 25 درصد از تمام اپراتورهای کامپیوتر را سندرم تونل کارپال با تخمین می زند که تا سال 2000 50 درصد از کل نیروی کار ممکن است تحت تاثیر قرار. سندرم تونل کارپ نتایج در کمترین تعداد روز از دست رفته در میان تمام آسیب های مرتبط با کار. مرکز ملی آمار بهداشت آمده است که “سندرم تونل کارپال نتایج در کمترین تعداد روز از دست رفته در میان تمام آسیب های مرتبط با کار.” تقریبا نیمی از تونل کارپ موارد نتیجه در 31 روز یا بیشتر از کار از دست دادن. استفاده روزانه از کامپیوتر و لپ تاپ به کمک بخش بزرگی از این آمار ذکر شده در بالا و به عنوان نتیجه مردم هستند به دنبال پزشکی, کایروپراکتیک و درمان درمان به طور منظم.

کامپیوتر فشار چشم: هر روز 140 میلیون آمریکایی صرف مقدار قابل توجهی از زمان با استفاده از یک کامپیوتر در محل کار. فقیر تصاویر بر روی صفحه نمایش کامپیوتر می تواند باعث تکراری تمرکز تلاش و فشار عضلات چشم که منجر به علایمی مانند تاری دید و سردرد و یا خشک و تحریک چشم و همچنین گردن و کمر درد. نزدیک به 90 درصد از کسانی که از رایانه استفاده کنید حداقل سه ساعت در روز رنج می برند از این علائم شناخته شده به عنوان کامپیوتر فشار چشم.

مناسب کامپیوتر وضعیت: به درستی استفاده از یک کامپیوتر و یا لپ تاپ به مانیتور باید 20-24 “از بیماران صورت می شود. صفحه نمایش قرار گرفته در سطح چشم. کاربران صندلی باید قرار داده شود به طوری که کاربر's پا بصورتی پایدار و محکم بر روی زمین با زاویه 90 درجه از زانو. اسلحه باید خم 90 درجه نیز با ساعد به طبقه موازی با آرنج به راحتی استراحت توسط سمت خود را. خوب کمری یا پشتیبانی و مناسب صندلی ارگونومیک تنها افزایش ایستگاه های کاری خود را. یک صفحه کلید ارگونومیک که در آن وجود دارد یک فضای بین هر دست و کلید زاویه دار بر روی صفحه کلید نیز کمک خواهد کرد که جلوگیری از تونل مچ دست علائم مانند. معافیت های مکرر از جمله کشش در 30-45 دقیقه فواصل کمک خواهد کرد که افزایش استقامت. برای استفاده از لپ تاپ خود را به عنوان یک دسکتاپ خرید یک ایستگاه docking یک کنترل از راه دور صفحه کلید و ماوس و افزایش ارتفاع لپ تاپ با قرار دادن آن در متن کتاب. این یک تفاوت بزرگ را در جلوگیری از علائم.

با ایجاد تغییرات ساده در شیوه زندگی خود را به کامپیوتر ایستگاه بسیاری از مشکلات اسکلتی-عضلانی و سایر علائم می تواند اجتناب شود. اگر شما در حال تجربه هر یک از علائم فوق در تماس با خانواده خود را فیزیوتراپ یا پزشک.

[ad_2]