ارتوپدی تجهیزات پزشکی برای اختلالات اسکلتی-عضلانی

[ad_1]

با توجه به بررسی انجام شده توسط آکادمی آمریکایی جراحان ارتوپدی (AAOS), بیماری های ارتوپدی هزینه ایالات متحده حدود 850 میلیارد دلار در سال است. همان مطالعه گزارش داد که اختلالات سیستم عضلانی اسکلتی بودند دلیل از 132 میلیون بازدیدکننده داشته است پزشک در سال 2006. با تکامل تکنولوژی پزشکی طیف گسترده ای از ارتوپدی تجهیزات پزشکی آمار بازار برای محافظت از شما را از هر نوع از اختلالات اسکلتی-عضلانی.

انواع تجهیزات پزشکی ارتوپدی

ارتوپدی تجهیزات پزشکی طراحی شده است برای کمک به اختلالات اسکلتی-عضلانی مربوط به عضلات و ناراحتی و درد در استخوان ها و مفاصل و عضلات و اعصاب و رباط ها. انواع ارتوپدی تجهیزات پزشکی شامل:

1. تجهیزات ورزشی از قبیل تردمیل, باند, کلاه, پدال ورزشکاران ورزش اسکیت و شانه نردبان

2. گرم و سرد بسته به استخوان درمان

3. ماساژور و گرم پد

4. فوم پر تشک

5. قابلیت تنظیم ارتفاع پله

6. مثلثی باند

7. استفاده از آتل پرانتز و کمربند

8. محافظ پاشنه پا و آرنج و بازو و پا

برخی از این دستگاه ها سفارشی ساخته شده برای فرد مناسب برای اطمینان از تناسب و راحتی. اما مهم این است که برای خرید تمام تجهیزات از مشهور فروشگاه برای به دست آوردن بهترین نتایج.

راهنمایی در پیدا کردن یک خوب ارتوپدی تجهیزات پزشکی فروشگاه

معیوب تجهیزات پزشکی در واقع می تواند خراب کردن سلامت خود را به جای بهبود آن است. در اینجا چند راهنمایی که کمک خواهد کرد که شما پیدا کردن یک خوب ارتوپدی تجهیزات پزشکی فروشگاه در منطقه شما:

1. توصیه های پزشک: در بسیاری از موارد پزشکان توصیه پزشکی فروشگاه است که واقع شده است در نزدیکی بیمارستان یا درمانگاه. پس از پزشک خود است که به خوبی versed در این زمینه او می تواند به شما بهترین مشاوره در مورد خوبی های پزشکی فروشگاه.

2. تحقیقات آنلاین: تحقیقات آنلاین می تواند به شما معرفی به تعدادی از فروشگاه های پزشکی. شما همچنین می توانید از طریق مشتری نظرات و انتقادات و پیشنهادات در مورد محصولات این فروشگاه. اگر یک فروشگاه بزرگ است شهرت خوبی در میان مشتریان خود را, شما را پیدا خواهد کرد بسیاری از توصیه های آنلاین برای آن است.

3. نظر مردم: شما همچنین می توانید استفاده از تجربه گذشته خود و همسایگان و دوستان و بستگان و همکاران در انتخاب فروشگاه های پزشکی.

با توجه به آمار جمع آوری شده از منابع مختلف توسط WD (WrongDiagnosis.com) تقریبا از هر شش نفر در ایالات متحده دچار اختلالات ارتوپدیک. این شامل حدود 40.5 میلیون نفر است. این امر منجر به تقاضای زیادی از تجهیزات ارتوپدی. اکسپرس لوازم پزشکی با این نسخهها کار با یک حرفه ای جامعه پزشکی و ارائه می دهد طیف کاملی از ارتوپدی تجهیزات پزشکی. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد شرکت و محصولات با کیفیت بالا بازدید http://www.expressmedicalsupplies.com/.

[ad_2]