ارتباط بین کارآفرینان موفق و ورزشکاران استقامتی

[ad_1]

فکر می کنم به آمار کلاس و مفهوم ضریب همبستگی – در این ماه ما در حال بررسی R2 بین کارآفرینان موفق و موفق ورزشکاران استقامتی. در حالی که هسته سخت آمار نشان می دهد که شانس در برابر انجام یا اگر “موفقیت” است که اندازه گیری با تولید میلیون ها نفر در یک سازمان و یا در حال بالا دان در Kona من تا به حال شانس به مصاحبه 12 کارآفرینان که بسیار موفق در کارآفرینی حرفه و هنگامی که شما لایه در بالای خود استقامت موفقیت همه ما موافق آنها به سادگی شگفت انگیز است.

در حالی که ما نمی توانیم نتیجه گیری وجود دارد علمی است رابطه علت و معلولی بین کارآفرینان موفق و ورزشکاران استقامتی بدون شک وجود دارد که مشابه ویژگی های گنجانده شده در هر دو کلاس از افراد: نظم و انضباط شدید رانندگی و چشم انداز. “کارآفرینان موفق و ورزشکاران باید چشم انداز و فداکاری و رانندگی را که دید یک واقعیت” نظرات Ryan Wuerch رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت Motricity “به عنوان یک کارآفرین و یک ورزشکار شما با چالش ها و سطح شدت که گاهی اوقات به نظر می رسد بیش از حد بزرگ برای غلبه بر, اما در هر دو مورد شما از طریق فشار.”

جوانه Whitmeyer شریک به طور کلی از تحقیقات مثلث سرمایه گذاری موافق”هر دو کلاس از افراد نیاز به ‘آن را از چوب’ ذهنیت است.” آشپز Sarig Agasi می داند که به دستور او طول می کشد زمان خود را در آشپزخانه در Zely & ریتز به نام های آلی سبک به عنوان یکی از 20 الی رستوران در امریکا و نه در جاده ها است. بهترین اختراعات از جمله ویژه ورزشکار منوها به ذهن می آیند در حالی که آموزش برای شکستن 3:00 در ماراتن بوستون.

دانا جنسن سابق, مدیر عامل شرکت Startups.com در منطقه خلیج و در حال حاضر در حال اجرا پر جنب و جوش سرمایه گذاری در چپل هیل معتقد است ارتباط بین کارآفرینی و ورزش های استقامتی است “خوب و سالم عرضه ‘اندورفین’…موفق ترین کارآفرینان بالا-سطح انرژی و استقامت فوق العاده ای احتمالا با توجه به اثر قدرتمند اندورفین می کند.” او اضافه می کند که او نمی داند که هر کارآفرینان در استروئید! جنسن همیشه دوست داشتم به اجرا و هنگامی که او تعطیل Startups.com در سال 2002 او امضا برای اولین ماراتن و “کشف کرد که احساس سرخوشی دوباره در مورد مسیر 10 و قلاب شد.” او کشف کرد که او به تنهایی نیست. “در حالی که آموزش من در سراسر متعدد دیگر dot.com مدیر عامل تلفات بودند و همچنین آموزش برای ماراتن و یا مسابقات سه گانه. ما آن خندید و گفت بهتر است از هدف قرار دادن مشروبات الکلی, اما من فکر می کنم ما همه می دانستند که ما از دست رفته انرژی و هیجان از آن همه است.” بنابراین ورزش های استقامتی نیز مناسب مناسب برای کارآفرینان بین سرمایه گذاری.

این هم زنگ زد برای من درست – در سال 2001 پس از من به پایان یک سال کشور صلیب تور وظیفه یکپارچه سازی OpenSite فن آوری در اینجا در دورهام با Siebel Systems در شهرستان سن ماتئو, من شروع به آموزش برای اولین ماراتن مبتلا به لوسمی & لنفوم جامعه, تیم, در, آموزش, و در حال حاضر هستم یک متولی و عضو هیئت مدیره که در آن ماموریت ما این است برای از بین بردن خون مربوط به سرطان.

Austin کارآفرین کوین Przybocki از بنیانگذاران Anue سیستم باعث می شود بیانیه ای عمیق است که من نیز مشاهده شده از رفتار من bay منطقه بوستون و RTP کارآفرینی همکاران — “آن را نه برای شهرت و پول و یا مزایای بهداشت و درمان. وجود دارد مقدار زیادی از راه های دیگر به پول و در شکل. برای این فعالیت آن را بیشتر به چالش کشیدن خود برای رسیدن به اهداف و دستیابی به چیزهایی که شخصا رضایت بخش است. در هر دو مورد این است که یک روش زندگی و یک مجموعه ذهن و نه یک رویداد. ‘آن را در خون شما به عنوان یک کارآفرین یا یک استقامت ورزشکار.”

دیوید Motsinger, CTO از StrikeIron توصیف او کارآفرینی اهداف به عنوان متمرکز برای اولین بار در پول اما “برای موفقیت در ایجاد ارزش است که کمک می کند تا به دیگران کمک می کند تا خودم را و اجازه می دهد تا به من برای یادگیری چیزی جدید. اگر در این روند من می توانید نمره مالی, پیروزی, پس از آن که بیش از حد خوب است.”

پیت دیورند مدیر عامل شرکت Integrian پژواک Przybocki را ‘خون’ احساسات زمانی که او می گوید او کارآفرینی هدف – “ساخت یک بزرگ شرکت کرده و موفق به خروج دوباره آن را انجام دهد.” همه کارآفرینی ورزشکاران من مصاحبه مثل من متوقف نمی – ما همه energizer bunnies.

برایان Bergeron, رئيس جمهور از کهن الگوی فن آوری که در خدمت در هیئت مشاوران پزشکی از کاری راه اندازی مجازی قهرمانان و در دانشکده هاروارد-MIT بهداشت علوم و فناوری برنامه می افزاید: این مهم توجه داشته باشید — “ورزش های استقامتی نیاز به توانایی به کار به تنهایی و همچنین در یک گروه است.” تیم کار قطعا بسیار مهم است که در موفق سرمایه گذاری و به کجا می خواهد لنس بود بدون استراتژیک peloton تهیه پیش نویس از کانال دیسکاوری تیم ؟ انسجام تیمی می تواند باعث شکستن و یا یک موفقیت به پایان برساند.

به صورت جداگانه کارآفرینی راه اندازی و استقامت ورزشی هر یک به سرمایه گذاری زیادی از زمان.

با هم یکی می کند صدمه دیده توسط دیگر ؟ وقتی پرسیده شد که اگر استقامت حرفه مانع و یا خود را ترویج کارآفرینی تلاش Ryan Wuerch اظهار داشت: “من تربیت بدنی است مثبت تحت تاثیر قرار من کارآفرینی تلاش با ایجاد در من اعتماد به نفس و انرژی و نظم و انضباط به مراتب قوی تر از آنچه که آنها قبل از اینکه من شروع به آموزش.”

چند کارآفرینان ذکر آنچه Whitmeyer معتقد است – که او را “خرابی کمتر به دلیل بیماری” است و سازنده تر است. Przybocki معتقد است که استقامت خود را حرفه ایجاد انگیزه در کارکنان خود را – هنگامی که او شروع به سوار دوچرخه خود را به کار تشویق دیگر مردم به سوار شدن و همچنین (یا برای رفت و آمد و یا در غیر این صورت) ایجاد یک کار سالم.

Wuerch است که منجر به چندین ورزشکاران از شرکت خود را به شکل “تیم Motricity” برای LA سه گانه – فقط چند روز قبل از یکی از آنها صنعت بزرگترین نمايشگاه برگزار می شود در لا. “من فکر می کنم که هیجان و رفاقت تولید شده توسط این سه گانه خواهد بود یک شروع عالی برای نشان دادن.”

در حالی که استقامت حرفه قطعا تقاضا زمان دور از کارآفرینی تلاش برگرون معتقد است وجود یک همزیستی ‘شتاب’ اثر بین این دو است که بیش از باعث می شود تا برای زمان از دست رفته ” و در نتیجه باعث می شود او بیشتر موثر و کارآمد به طور کلی.

هنری Kaestner از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت Bandwidth.com که بنیانگذاران رئیس جمهور و دیوید Morken رقابت در Kona سال گذشته متحده برای او وجود دارد فقط سمت راست تعادل “در حالی که من خوش شانس به کار و آموزش با فوق العاده استقامت ورزشکار هستم و نه در سطح که در آن کار خواهد مانع جاه طلبی های من برای مگا ستاره شدن..من فقط لازم نیست که فرصت و بنابراین من لازم نیست که تنش. من که یک دوچرخه سوار می تواند آزادی مقید کردن استرس می آید که با نقطه نهایی برای تشدید چالش های کسب و کار.”

چه استقامت حرفه از این 12 ستاره کارآفرینان ؟ Whitmeyer برخوردار کارشناسی ارشد دوچرخه سواری رقابت و شرکت در تپه Hellacious صد در اشویل است. در علاوه بر این به چند ورزش های سه گانه Wuerch برنامه های در حال اجرا ماراتن نیویورک و تنظیم یک هدف برای شرکت در یک مرد آهنین در سال 2008. دیورند ایجاد استقامت از طریق مسابقات دوچرخه از 125 مایل است. کیت Boswell, معاون رئيس جمهور از بازاریابی در rPath گنجانده است خانواده اش را به 7 سال است که اولین بچه ها مسابقات سه گانه در UNC. این باعث می شود وقت خود را مدیریت ساده تر چرا که او می تواند برای آموزش ورزش های سه گانه با همسر و بچه ها. Boswell است که با هدف پینهورست المپیک مسابقات سه گانه در داخل ورزشی نیمه ماراتن این سقوط و سفید دریاچه نصف مرد آهنین در مارس 2007.

Kaestner متحده “من به برخی از کسب و کار ناتمام چپ در خون و عرق و چرخ دنده قرن…توهمات عظمت باعث می شود نزدیک به جبهه از سوار شدن در بخش اول تنها به bonk به طور قابل توجهی پس از تنها 20 مایل…من می خواهم برای بهبود دفعه بعد.” Morken در بشقاب خود حمله به تن. میچل (100 مایل و چند هزار پا از نوردی) دوک کبد نصف مرد آهنین و آبی ریج وحشیانه (یکی دیگر از 100 مایل + sufferfest با حدود 14000 پا از بالا رفتن). او می گوید: “من واقعا لذت بردن از با شدت بالا و مدت این ورزش یکی از مزایای انرژی بالاتر و بهره وری در محل کار.”

جالب آموزش برای کسب و کار مشغول مسافران شامل برگرون در حال اجرا از پله ها هر روز به مدت 90 دقیقه – “همه شما نیاز به یک آی پاد و یک پله بالا رود.” نظر او این است که آموزش عالی برای دو Dipsea ماجراجویی مسابقه در سائوسالیتو ،

چه مدت این کارآفرینان امید به دنبال ورزش های استقامتی و آن را به آخرین طولانی تر است ؟ برگرون ستایش 90-مرد سال سابق ماراتون بوستون که او می بیند خود را در مرحله اجرا در بوستون. “او ندارد و اجرای مراحل دیگر اما او حمل یک کوله پشتی پر با وزن…امیدوارم به دنبال رد پای او”… من فکر می کنم او به معنی واقعی کلمه! در حالی که برخی فکر می کنند بدن خود را قبل از مغز خود و دیگران امید به دنبال فعالیت های استقامتی و حتی بیشتر زمانی که خود را entrepreneurism رگه پایان هنوز هم دیگران مانند Wuerch که می گوید: “من قصد دارم در فعال بودن و یک کارآفرین بقیه زندگی من است.”

Agasi که در آغاز مسابقه در ماراتن زمانی که او تبدیل 41 بازگو “مادر من به تازگی تشخیص داده شده است با سرطان و ساخته شده است که من تصمیم من نیاز به تغییر شیوه زندگی من نه تنها به آشپزی و غذا خوردن سالم است اما همچنین شروع به بازیگری و سالم بودن…من به معنای واقعی کلمه در حال اجرا برای زندگی من است.”

Morken که آغاز شده و اولین شرکت در مدرسه و شروع ورزش های سه گانه در حالی که در ایالات متحده دریایی پارسیان یک دهه پیش دقیقا متحده “من انتظار می رود هر دو حرفه به مرگ با من به طور همزمان است.” نه تعجب آور پاسخ از اول کلی دان از کارولینای شمالی در سال 2005 مرد آهنین مسابقات قهرمانی جهان در Kona, Hawaii.

وجود دارد شما آن را دارند – روحیه رانندگی در کارآفرینان که حمله استقامت ورزشی با شور و شوق. از این تصویر لحظهای از 12 کارآفرینان موفق و قوی در ورزشکاران استقامتی من می گویند وجود قطعی ارتباط بین دو راننده. من تو را ستایش و برای شما آرزوی بهترین ها را در هر دو خود را سرمایه گذاری و نژادها!

[ad_2]