اثر میدان سنسور از بین بردن پمپ سوئیچ شکست: مسکونی برنامه های کاربردی

[ad_1]

خلاصه اجرایی

اثر میدان سنجش توانایی منحصر به فرد برای شناسایی مایعات و نیمه جامد مواد بدون تماس مستقیم. اگر مواد هدفمند رسانا است در طبیعت و مانع دیوار که از طریق آن است که غیر رسانا, پس زمینه-اثر فناوری از انتخاب. اثر میدان فن آوری سنجش است ایده آل مناسب برای لجن و کثافت آسانسور ایستگاه زیرزمینی طاق مرطوب به خوبی و طوفان آب مایع در سطح مدیریت برنامه های کاربردی.

از سال 1997 نزدیک به 200 میلیون اثر میدان سنسورهای مستقر شده اند در صنایع از جمله لوازم مصرفی خودرو, پزشکی و تناسب اندام (به عنوان مثال سطح مایع سنجش و یا در لمس فعال دستگاه کنترل). در سال 2005 میدان-سنسور اثر تبدیل شده بود عملا استاندارد برای تشخیص سطح مایع در دریایی و وسیله نقلیه تفریحی برنامه های کاربردی مانند مخزن نگه داشتن سطح نظارت و موتورها و پمپ سیستم های کنترل.

در طول سال, پمپ, زندگی محدود شده است و به دوام یک جزء مکانیکی تماس با سوئیچ. به عنوان سوئیچ تکنولوژی پیشرفت از غیر یکپارچه برای یکپارچه شناور و سوئیچ طرح بهبود فرآیندهای تولید پیشرفته و پوشش و غیره پمپ دوام ادامه داد: مطابق محدودیت های مکانیکی تماس با سوئیچ و ارتباط قطعات متحرک.

پیشرفتهای اخیر در حالت جامد الکترونیکی طراحی شده تا یک نسل قابل اطمینان تر پمپ کنترل. دوام مسائل اطراف مکانیکی تماس با سوئیچ حذف شد با استفاده از حالت جامد ترانزیستور به مدیریت فعلی بالا سوئیچینگ. اگر چه این یک بهبود قابل توجهی را در خود باقی مانده سوال بود که چگونه به قابل اعتماد تشخیص تغییرات در سطح مایع بدون استفاده از حرکت شناور و یا بدون برق مستقیم تماس با مایع?

بدون تماس و تکنولوژی سنجش در نظر گرفته شد برای پاسخ و حتی اگر وجود دارد چند ویژگی های راه حل های موجود در بازار (خازنی التراسونیک و نوری) تنها خازنی ثابت کرده است که یک عملی و مقرون به صرفه برای مسکونی پمپ لجن و کثافت برنامه های کاربردی. محدودیت خازنی است که آن را مستعد ابتلا به غلط actuations و پمپ اجرا در نسبت به تغییر محتوای مواد معدنی از آب موفق بودن و ارتباط تفاله ساخت تا بر روی سنسور خود را به عنوان سطح آب نوسان. علاوه بر خازنی تکنولوژی مورد نیاز نرم افزار پیچیده و الگوریتم برای ایجاد یک محیط زیست پایه برای تعویض که یک چالش را در خود دارد. راه حل این موانع ثابت می شود non-contact s Field-اثر فن آوری سنجش همراه با حالت جامد تعویض قطعات.

مهندسین و لوله کشی حرفه ای باید در نظر Field-Effect “بهترین در کلاس” راه حل هنگام ارزیابی سطح مایع فن آوری تشخیص. بهره مند از پنج (5) سال گارانتی با حالت جامد زمینه-کنترل اثر باعث می شود آن را یک انتخاب مقرون به صرفه برای مدیریت امکانات, مدیریت حرفه ای. دیگر پمپ سوئیچ عامل محدود کننده در یک سازمان برنامه ریزی فعالیت های تعمیر و نگهداری.

اقتصادی پس زمینه برای برنامه های کاربردی مسکونی

با بیش از 10 ٪ از تمام سازه های مسکونی است که باید کامل و یا جزئی زیرزمین گزارش نشت از خارج از ساختار طریق زیرزمین (آمریکایی مسکن بررسی برای ایالات متحده: 2007, U. s. Department of Commerce, سپتامبر 2008, جدول 2-7 p. 62) مناسب بهره برداری از لجن و کثافت پمپ سیستم برای مالکان ضروری است. عواقب ناشی از سوئیچ شکست مسکونی لجن و کثافت پمپ و صنعتی خود را معادل گسترش فراتر از هزینه تعمیر.

مالکان همواره مواجه با هزینه های بالقوه و ناراحتی از بازسازی زیرزمین اما علاوه بر ایالات متحده در آژانس حفاظت از محیط زیست (EPA) را شناسایی کرده و قالب را به عنوان یک آلاینده های زیست محیطی کاهش می یابد که کیفیت هوای داخل (IAQ). کاهش فرسودگی ناشی از داخل خاک تبدیل به یک مسئله بهداشت عمومی است که در حال حاضر منعکس شده در بازرسی خانه روند.

مالکان و اپراتورهای ساختمان های عمومی در حال حاضر با خطرات در دراز مدت برای گزارش و/یا پر ادعا برای صدمه به آب. در مواجهه با افزایش بزرگ در ادعا آب خسارت صنعت بیمه ایجاد کرده است یک پایگاه داده شناخته شده به عنوان جامع دست دادن تعهد ارز (نشانه) به منظور تسهیل در تبادل اطلاعات میان شرکت های بیمه به رها کردن و یا انکار پوشش بر اساس یک خانه تاریخچه ادعا می کند یا آسیب گزارش شده است. عملکرد مناسب پمپ و سوئیچ میباشد به حفظ بهداشت عمومی و حفظ ارزش های مسکونی و ساختمان های تجاری برای صاحبان آنها.

مالکان نصب و دیگر متخصصان صنعت همچنین می توانید با استفاده از اضافه شده صرفه جویی در هزینه های فرصت خرید ارزان پمپ که شامل سوئیچ تابع به عنوان بخشی از ارائه. این پمپ ها به طور معمول در قیمت پایین از تجاری طیف حتی اگر مکانیکی آنها همان لجن و کثافت پمپ ارائه شده در بالا پایان سیستم های یکپارچه با قابلیت سوئیچ. این خرده پس انداز می تواند هر محدوده از $15.00 $80.00 بسته به مدل پمپ و خروجی خرده فروشی انتخاب شده است.

ویژگی های کلی

اثر میدان سنسور دیجیتال solid-state دستگاه های الکترونیکی است که می تواند تشخیص مواد رسانا و یا مایعات از قبیل آب یا انسان را لمس کنید. سنسور همراه طراحی با استفاده از یک مدار مجتمع (IC) است که سوئیچ خروجی آن دولت که رسانا هدف است احساس. یک اثر میدان سلول تشکیل شده است از سه عنصر اصلی IC منحصر به فرد سنجش, هندسه الکترود و دو مقاومت. علاوه بر این, اثر میدان بدون نیاز به حرکت قطعات شناور نرم افزار و یا هر ساز را به آن سنجش تصمیم گیری است.

وقتی 5 ولت عرضه شده است به حسگر کم قدرت میدان الکتریکی ایجاد شده است. میدان سرچشمه به طور مستقیم از طریق هر یک محافظ سد دی الکتریک مانند پلاستیک و یا شیشه ای که ممکن است فراگیر و یا پوشش سنسور. هنگامی که یک جسم رسانا و یا مواد وارد میدان سنسور تشخیص تغییر و نشان می دهد یک رویداد رخ داده است مطابق با سیگنال خروجی. ورودی محرک به این زمینه است که به طور معمول آب در بیشترین سطح مایع سنجش برنامه های کاربردی به عنوان مورد در TouchSensor را™ LevelGuard صفحه اصلی پمپ های لجن کنترل خط تولید.

عملکرد مزایای استفاده از اثر میدان سنسور در لوله کشی برنامه های کاربردی عبارتند از:

  • حالت جامد الکترونیکی طراحیبدون قطعات متحرک و یا تماس الکتریکی به پوشیدن اتصال و یا تبدیل شدن به آلوده به مایعات است. تمام الکترونیک در روکشی از پلاستیک ناهموار و به طور کامل جدا شده است.
  • Fail-safe شناخت از Underwriters Laboratories(UL File# – E187820)
  • شش (6) سال گارانتی تعویضبا اختیاری چهار (4) سال ضمانت در مایعات سنجش برنامه های کاربردی. اثر میدان مایع سنسور تشخیص آزمایش شده اند به بیش از 1.5 میلیون چرخه عملیاتی بدون شکست.
  • عملیاتی محدوده دما از -40°C تا 120°C. شتاب زندگی تست از اثر میدان سنسور (دوچرخه سواری متوسط بین 0°C و 105°C و رطوبت نسبی بین 40% و 85%) تایید کرده است یک عملیاتی عمر بیش از 20 سال بدون شکست.
  • ایمنی نسبت به آلاینده ها. کم امپدانس طبیعت اثر میدان حسگر طراحی اختصاصی همراه با الکترود هندسه را Field-سنسور اثر بسیار مقاوم به اثرات سطح آلاینده ها و مواد معدنی ایجاد می کند.

خلاصه

اهمیت قابلیت اطمینان در مایع سیستم های تشخیص طول زمان افزایش یافته است. تحت فشار به هزینه-کاهش محصولات خود را در حالی که بهبود عملکرد سیستم تولید کنندگان و فروشندگان) باید با احتیاط معرفی نوآوری های خود را از طریق کانال های توزیع. مهندسین و لوله کشی حرفه ای در حال حاضر توانایی برای مشخص کردن یک سطح مایع سیستم کنترل است که ملاقات و یا بیش از عملکرد و نیازهای خود را از سیستم طرح و انتظارات مشتری است.

[ad_2]