آیا پرونده سلامت الکترونیک?

[ad_1]

پرونده سلامت الکترونیک نیز به نام پرونده الکترونیکی بیمار یا کامپیوتری سوابق بیمار هستند مجموعه ای از بیماران' تاریخچه پزشکی بیش از یک دوره از زمان در یک موسسه. این تاریخ ثبت شده دیجیتالی و شامل اطلاعات کامل مربوط به یک بیمار's سلامت: جمعیت, گذشته, پرونده پزشکی, علائم حیاتی, داروها, واکسن, پیشرفت, گزارش مشکلات بهداشتی و آزمایشگاهی و رادیولوژی داده است.

یک EHR به عنوان پرونده الکترونیک سلامت بیشتر معمولا شناخته شده می تواند به اشتراک گذاشته شده توسط مختلف امکانات مراقبت های بهداشتی از طریق یک اتصال شبکه و EHR نرم افزار. این به این معنی است که یک بیمار's سوابق در شهر نیویورک بیمارستان بلافاصله می تواند فرستاده شود به یک کلینیک در لس آنجلس بدون هر کسی که نیاز به رفتن به مشکل پستی کاغذ چاپ-outs. استفاده از پرونده الکترونیک سلامت در نظر گرفته شده است به کار در صنعت مراقبت های بهداشتی ساده تر با ساخت اطلاعات بیشتر در دسترس و کارآمد. پرونده سلامت الکترونیک نیز سند دیگر مراقبت های مربوط به فعالیت هایی مانند مدیریت کیفیت مبتنی بر شواهد پشتیبانی تصمیم گیری و نتایج گزارش. در پرونده سلامت الکترونیک با هدف تقویت روابط بین کارکنان مراقبت های بهداشتی از جمله پزشکان و پرستاران و پزشکان مربوطه بیماران. دلیل این است که دسترسی سریع و آسان داده ها دیده می شود برای کمک به ارائه دهندگان خدمات سلامت را قابل اعتماد آگاهانه تر تصمیم گیری در مورد بیماران خود را, در نتیجه اجازه می دهد آنها را به بهبود خدمات است.

یک EHR باعث می شود موقعیت های پزشکی بهتر است از طریق راه های مختلفی است. یکی این است که پرونده الکترونیک سلامت کاهش احتمال خطاهای پزشکی زیرا آنها حاوی تمام اطلاعات لازم است که به نوبه خود باعث ایجاد دقیق تر و واضح تر ، برای مثال EHR نرم افزار شامل ویژگی های از قبیل Computerized Physician Order Entry (CPOE) است که مجازی لیست پزشکان به دنبال بر تجویز داروهای بیماران خود را. این کاهش خطرات در یک بیمار's health و در دراز مدت موجب صرفه جویی در مقدار زیادی از پول. علاوه بر این, پرونده الکترونیک سلامت به حداقل رساندن نیاز به تکراری آزمون به طور موثر کاهش در تاخیر که ممکن است یک بیمار's درمان و دارو.

شده اند وجود دارد بسیاری از مسائل اطراف این ایده از پرونده سلامت الکترونیک. معایب آن عبارتند از عجیب شروع هزینه و نگرانی در مورد افزایش بهره وری در بخشی از مراقبت های بهداشتی کارگران به عنوان بسیاری از پزشکان و پرستاران تمایلی به صرف زمان یادگیری یک سیستم جدید است. با فشار دادن بیشتر به امور مربوط به پرونده سلامت الکترونیک در حال به نگرانی در مورد حفظ حریم خصوصی و امنیتی از سوابق بیمار به خصوص در موارد حساس مانند جلسات روان درمانی و همچنین مسئولیت قانونی در اجرای EHR سیستم های نرم افزاری است که ممکن است نقص.

اما استفاده از پرونده الکترونیک سلامت همچنان دیده می شود که روند رو به پیشرفت های گسترده در سیستم مراقبت های بهداشتی در سراسر کشور. این بازدید به منظور کاهش هزینه های سربار زیادی درصد در دراز مدت دسترسی به قبلا سخت به دست آوردن اطلاعات است که کمک خواهد کرد که در تحقیقات و در پزشکی مبتنی بر شواهد احتمالا متحد کردن همه موسسات مراقبت بهداشتی تحت یک سیستم در آینده برای هماهنگی بهتر و رکورد نگه داشتن. به دنبال در تصویر بزرگتر پرونده سلامت الکترونیک در نظر گرفته شده برای پاسخ به نگهداری طولانی مدت از سوابق پزشکی و در نهایت به نفع همه در زمینه مراقبت های بهداشتی.

[ad_2]