آیا همیشه از عملکرد قالیشویی‌ها راضی بودید؟

[ad_1]

دوستان عزیز، شاید برای شما هم پیش آمده که فرش‌های زیبای دستباف خود را به قالیشویی سپرده باشید و آن ها را در وضعیت نامناسبی دریافت کرده باشید. به واقع چطور به قالیشویی‌ها اطمینان کنیم تا فرش‌های خود را به آن ها بسپاریم؟ چه نکاتی را باید برای پیدا کردن یک قالیشویی معتبر و حرفه‌ای مد نظر داشته باشیم؟ ما به فرش‌ها خود اهمیت می دهیم، آن ها هم زینت خانه ی ما و هم سرمایه ی گران‌قدر هستند. پس باید هنگام پیدا کردن یک قالیشویی مناسب دقت بسیار به خرج دهیم. اگر از عملکرد قالیشویی‌های که تا به امروز از آن‌ها استفاده می کردید راضی نبودید، نگران نباشید، پس از ارائه نکات مهم به معرفی یک قالیشویی حرفه‌ای و معتبر خواهیم پرداخت.

 

نکاتی برای انتخاب قالیشویی مناسب

قالی، فرش و گلیم همگی از ارزش‌های بالای برای ما و به خصوص ما ایرانی ها، برخوردار هستند. تنها برای فرش کردن خانه از آن‌ها استفاده می کنیم تا از زیبایشان لذت ببریم، بلکه فضایی را ایجاد می کنند برای دور هم جمع شدن خانواده، بازی بچه‌ها و استراحت اعضای خانواده. علاوه بر ارزش معنوی، ارزش مادی بالای هم دارند و به عنوان یک سرمایه شناخته می شوند. پس این سرمایه را حتی برای تمیز کردن نمی توان به راحتی دست هر فردی داد. به خصوص اگر پیش از این تجربه‌ای ناخوشایند از قالیشویی‌ها داشته باشیم. به طور معمول، هنگامی که قالیشویی به ضوابط و استانداردهای خود پایبند نباشد، باید به اتحادیه مراجعه کرده و از آنجا پیگیر ماجرا باشیم. این مسئله زمان بر بوده و باعث ناراحتی افراد خواهد شد. کاملاً قابل درک است که شما بخواهید نسبت به هزینه‌ای که پرداخت کرده اید فرش و قالی تمیز و سالم همراه با ضمانت دریافت کنید.

آیا همیشه از عملکرد قالیشویی‌ها راضی بودید؟

برای آنکه از این وضعیت، یعنی دریافت فرشی که خوب تمیز نشده است و سپس رفتن به اتحادیه جلوگیری کنیم، چند نکته‌ای را آماده کرده ایم. همواره پیشگیری بهتر از درمان است. این نکات برای انتخاب یک قالیشویی خوب و حرفه‌ای است.

 • قبل از تماس با کارخانه از مجاز بودن آن آگاه شوید.
 • در صورت امکان نظرات دیگر مشتریان را راجع به قالیشویی بخوانید.
 • بررسی قالیشویی در سایت اتحادیه.
 • با سر زدن به وب سایت قالیشویی از نوع خدمات آن ها آگاه شوید.
 • آیا قالیشویی ضمانت ارائه می‌دهد یا خیر
 • معرفی مجموعه قالیشویی توحید و بررسی نکات

معرفی مجموعه قالیشویی توحید

در اینجا مجموعه قالیشویی توحید را به عنوان یک قالیشویی نمونه معرفی خواهیم کرد. اول از همه قدمت این قالیشویی است. این کارخانه از سال 1367 فعال بوده است. دقت کنید گفتیم کارخانه! بسیاری از قالیشویی‌های امروزی تنها واسط هستند؛ یعنی فرش شما را دریافت کرده و به یک کارخانه برای شستشو می فرستند. بدی این موضوع آن است که اگر قراردادشان با آن کارخانه به اتمام برسد و با کارخانه دیگری قرارداد ببندند، دیگر کیفیت کارشان مانند سابق نخواهد بود. امّا مجموعه‌ای که خود صاحب کارخانه است همواره سعی می کند کیفیت را به بهترین شکل ارائه دهد. پس دو نکته را یاد گرفتیم، یکی قدمت و یکی نوع مجموعه‌ای که قرار است قالی‌های خود را به آن بسپاریم.

آیا همیشه از عملکرد قالیشویی‌ها راضی بودید؟

قدمت مجموعه قالیشویی توحید نشانگر آن است که مشتریان دائمی داشته که با پشتیبانی و اعتماد آن‌ها توانسته تا امروز به کسب و کار خود ادامه دهد. همچنین چهار شعبه جدید احداث کند. شعبه‌های قالیشویی کامرانیه، قالیشویی الهیه، قالیشویی فرمانیه همگی آماده راهنمای و پشتیبانی مشتریان هستند. با فراگیر شدن اینترنت و پیشرفت خدمات اینترنتی، سرویس سفارش آنلاین مجموعه توحید نیز آماده دریافت سفارشهای مشتریان خود است. این مسئله باعث می‌شود تا هم ثبت سفارش آسان گردد و زمان کمتری صرف شود. در بخش ثبت سفارش آنلاین سایت به راحتی نام و شماره تماس خود و نوع سفارش خود را ثبت خواهید کرد. به علاوه با ثبت سفارش آنلاین می توانید در باشگاه مشتریان قالیشویی توحید نیز عضو شوید و تخفیف‌های خوبی دریافت کنید. نوع سفارش می تواند شامل موارد زیر باشد:

 • شستشو
 • رفوگری
 • لکه برداری
 • رنگ‌برداری
 • موگیری
 • دارکشی
 • خشک‌شویی مبل و موکت

با تماس با مجموعه قالیشویی توحید چه به صورت تلفنی و چه برخط می توانید لیست تعرفه‌ها را دریافت کنید. به علاوه با بررسی نوع و جنس فرشتان، به شما خواهند گفت چه مراحلی را پشت سر خواهد گذاشت. فرش‌های دستباف و حساس با توجه به نظر کارشناسان مراحل جدایی را خواهند گذراند. به خصوص اکثر آن‌هایی که فرش‌های گل ابریشم دارند از این نگران هستند که چطور فرش‌های آن‌ها تمیز خواهد شد و آیا صحیح و سالم به خانه باز خواهد گشت یا خیر. مجموعه توحید با کنترل هر فرش بهترین نوع شستشو را برای آن‌ها انتخاب خواهد کرد تا فرش‌ها در عین پاکیزگی، صحیح و سالم به دست شما باز گردند. در انتهای کار لیستی شفاف از موارد انجام شده همراه با تعرفه آن دریافت خواهید کرد. تمامی فرش‌های تحویل داده شده شامل ضمانت هستند.

 

نتیجه کار

این کارخانه از تجهیزات به روز برای شستشو و خشک کردن فرش‌ها استفاده می کند. دیگر نگران دریافت فرش‌های نم دار و بو گرفته نباشید. تمامی مراحل شستشو به صورت اتوماتیک انجام خواهد شد و سپس با سیستم‌های گرمایشی خشک می شوند. دستگاه اتوماتیک آن‌ها را لوله خواهند کرد تا به فرش شما آسیبی وارد نشود. در تمامی این مراحل نیز گروه متخصص بر کار دستگاه نظارت خواهند کرد. سپس، فرش‌های لوله شده برای تحویل به منزل ارسال می گردند.

پس از آگاهی از تجهیزات کارخانه می رسیم به تقدیرنامه ها! قالیشویی توحید موفق شده در سالهای 96، 97 و 98 به عنوان واحد نمونه سال از طرف اتحادیه قالیشویان، معرفی شود و تقدیر نامه دریافت کند. همه این موارد به عنوان نکاتی برای انتخاب یک قالیشویی حرفه‌ای و معتبر است. ارائه خدمات مطابق با تعرفه ها، شستشوی کاملاً بهداشتی قالی ها، موکت و مبلمان، رفتار کادر خدماتی، کیفیت و عملکرد تجهیزات کارخانه، ارائه ضمانت نامه و انجام تمامی خدمات شستشو، لکه گیری و ترمیم به صورت حرفه‌ای باعث شده تا این کارخانه به عنوان مجموعه قالیشویی نمونه معرفی شود. با سر زدن به سایت توحید می توانید به بررسی بهتر خدمات آن‌ها بپردازید.

[ad_2]

Source link