آیا می دانید چیزی است که زندگی در زیر تلفن همراه خود را در خانه ؟

[ad_1]

آیا می دانید چیزی است که زندگی در زیر تلفن همراه خود را در خانه ؟ اگر شما خوش شانس هستند و کل تلفن همراه خود را در خانه در حال استراحت بر روی یک سیمان دال این نیست نگرانی شما. اما اگر تلفن همراه خود را خانه نشسته است و در خاک و یا نصف و نیمه خاموش سیمان? به عنوان خوانده شده.

آنچه که در زندگی تحت تلفن همراه خود را در خانه ؟ آیا شما می دانید که وجود دارد این است که تمام حیوانات پادشاهی زندگی می کنند و خانه خود را ؟

حیوانات وحشی عشق به حفاری و تونل راه خود را زیرزمینی توقف تحت تلفن همراه خود را در منزل به استراحت. آنها همچنین می خواهم به حفاری از خارج از خانه خود پرش در داخل و به دام افتاده و می میرند.

آیا این اتفاق می افتد اغلب ؟

پاسخ این است که بله. سال دوم من در زندگی من تلفن همراه من از خواب بیدار یک روز صبح با بدترین بو ممکن فشردن حواس من. حتی اگر من تا به حال زندگی می کردند در خانه من برای یک سال من تا به حال هرگز مواجه می شوند این بوی گند از قبل.

من به نام یک دوست و او مورد بررسی قرار گرفته و یک حیوان مرده دروغ گفتن بر روی زمین زیر skirting در تلفن همراه من به خانه. او هر چند از آن بود opossum. خوشبختانه آن بود به این طرف و او فقط به حال برای رسیدن به در و بازیابی.

چند ماه بعد من دوباره بیدار شد به این عطر فوق العاده را از دیگر حیوانات مرده در زیر من همراه صفحه اصلی.

من به نام محلی کنترل آفات و آنها با ارسال نماینده برای حذف مرده مرداب. مرد به من گفت: او برگرفته مرده مرداب و اتهام بود $100.00 که من با کمال میل پرداخت می شود قادر به زندگی در خانه من و نفس کشیدن.

پاره پاره کردن:

است که پایان این داستان است. یک هفته بعد در روز مادر از خواب بلند شدم یک بار دیگر به این وحشتناک بوی این زمان 10 برابر بدتر است. البته این یک آخر هفته و تعطیلات بنابراین من نمی تواند تماس همان شرکت بود که از هفت روز پیش.

من چندین تلفن, تماس, تا زمانی که من در بر داشت یک مرد بود که حاضر به بیرون آمدن به خانه من در یک روز تعطیل و حذف مرداب.

او یک مرد فوق العاده که بلافاصله خم شد و وارد دنیای حیوانات زندگی و هر آنچه در زیستگاه های تحت تلفن همراه من به خانه. او برداشته مرده مرداب و به نام من به آن را ببینید. من در حال حاضر توضیح داد: مورد دیگر از شرکت های دیگر.

این چیزی است که او به من گفت:

این همان مرداب است که قرار بود حذف شده است هفت روز قبل. مرد بود یا تنبل یا فکر او را اجرا نوعی از کلاهبرداری به نام دوباره دریافت و پرداخت دو برابر برای از بین بردن همان حیوان است. همه او سرنگ نوعی از مواد شیمیایی زیر خانه من به بوی ماسک.

او به من نشان داد حیوانی و من به تماشای او به عنوان قرار داده شده آن را در داخل کامیون خود را. او متهم me $150.00 و سوار کردن.

معجزه اتفاق می افتد:

من دریافت یک تماس تلفنی از این مرد حدود یک ساعت بعد. او به من گفت که او پاره من را بررسی کنید چرا که او احساس کردند که من شده بود پاره شد و او مرا بدبخت بار دوم. در نظر گرفتن پرداخت.

من استدلال با او به لطفا پول نقد, چک, من سپاسگزار برای او در نظر گرفتن زمان و بیرون آمدن به خانه من و به من کمک کند.

در پایان او پاره پاره کردن بررسی کنید. من از او تشکر می کنم از ته قلب.

شرکت کنترل آفات:

در صبح روز دوشنبه من به نام شرکت کنترل آفات. من خطاب به خانم مسئول است. او گفت: کارهای اداری اعلام کرد که حیوان تا به حال مانده است و حذف نمی شود.

در حال حاضر شما از من بپرسید چرا که من دروغ در مورد چیزی شبیه به این. به هر حال خط پایین این است که من گرفته اند باید گام اضافی را به مطمئن شوید که حیوانات بود و در واقع برداشته شده است. همچنین من هرگز دریافت هر گونه کاغذ بازی از این نماینده این شرکت که ظاهرا حذف شده مرده مرداب.

این همه اتفاق افتاد یک زن و شوهر از سال پیش زمانی که در این منطقه زندگی من در زنده بود با آتش سوزی است. حیوانات در حال اجرا برای زندگی خود و به پایان رسید تا مرده تحت متعدد خانه موبایل.

شهرستان ارسال خواهد شد کنترل حیوانات برای حذف حیوانات مرده خاموش شهر خیابان یا بزرگراه اما آنها وارد خانه خصوصی.

دلیل من نوشته این داستان برای شما تلفن همراه صاحب خانه به آگاهی از نحوه lurks در زیر تلفن همراه خود را خانه.

مهم بولتن:

در حال حاضر که من توجه شما من می خواهم به بحث در مورد چیزی به عنوان یک تلفن همراه صاحب خانه است که در حال حاضر بسیار مهم برای تمام موبایل های صاحبان خانه که در پارک ها.

ما قانونگذاران ایالتی در حال حاضر بررسی حقایق و داستان بر روی صفحه اصلی موبایل پارک.

ما می خواهیم قانونگذاران ایالتی که نماینده ما رای دهندگان به دانستن آنچه که حقایق هستند.

(1) درآوردن اجاره را افزایش می دهد. اجاره بها را افزایش می دهد به هر میزان و یا زمان. ما واقعا در رحمت پارک صاحبان.

(2) ما می خواهیم یک آب بندی و یا انجماد در اجاره.

(3) بسیاری از موبایل های صاحبان خانه در حال حاضر به ترک خانه های خود و از دست دادن پول خود را و صفحه اصلی.

(4) اگر شما حرکت و ترک خود را در صفحه اصلی موبایل شما هنوز هم مجبور به پرداخت اجاره فضا.

(5) ما می خواهم این گزینه قادر به خرید این پارک برای خودمان. بهتر است که برای اجرا و مدیریت ما Mobile Home Park اما افرادی که در آن زندگی می کنند.

این مسائل و بسیاری دیگر. لطفا با ارسال نمابر و یا ایمیل خود را نمایندگان.

اگر شما نمی دانید که آنها خود را بپرسید نمایندگان خود را صاحبان خانه انجمن.

لطفا برای انجام بخشی خود را. من صاحب یک تلفن همراه صفحه اصلی و در صفحه اصلی موبایل پارک.

لطفا احساس رایگان برای چک کردن هر یک از مقالات من. من خیلی دوست دارم به شنیدن از شما.

با توجه به این توجه داشته باشید در سمت چپ این مقاله من در حال حاضر حذف اطلاعات در مورد استفاده از توپ های بید به نگه داشتن حیوانات دور. لطفا تا کنون با استفاده از توپ های بید به جز برای لباس خود را. من با عرض پوزش من این را نوشتم و من امیدوارم که وجود ندارد هیچ بیماری به دلیل آن است.

هرگز استفاده از توپ های بید تحت تلفن همراه خود را در خانه یا در هر نقطه.

کپی رایت 2006 لیندا Meckler

[ad_2]