آیا من نیاز به راه اندازی موفق بتن قالب کسب و کار و سود?

[ad_1]

بنابراین شما ممکن است شروع به دنبال در اطراف برای یک راه برای ایجاد برخی از درآمد اضافی. شما می خواهید به پول خوب و رئیس خود را.

چگونه در مورد شروع خود را تزئینی بتن قالب کسب و کار??

آیا من نیاز به شروع کنید ؟

همچنین بسیاری از این موارد شما در حال حاضر ممکن است در اطراف خانه خود را و یا فروشگاه. پس از راه اندازی و شروع کسب و کار خود را می تواند ارزان و سود بزرگ است.

1. قالب

احتمالا یکی از مهم ترین قطعات مورد نیاز. اگر شما ضعیف گردد و با کیفیت پایین قالب خود را تمام شده کالا خواهد شد و نگاه آن را به عنوان به خوبی. وجود دارد بسیاری از انواع قالب در بازار است. آلومینیوم و تنها با استفاده از پلاستیک و لاستیک و شیشه و چوب و حتی خود طبیعت است.

اما اگر شما می خواهید بهترین و قابل اطمینان ترین قالب است که به شما حداقل مقدار از غم و اندوه خوب, لاتکس, لاستیک, قالب با یک پوشش فایبر گلاس برای حمایت از لاستیک پاسخ خود را است. مطمئن شوید که شما می توانید خرید ارزان قالب است که شما نیاز به نشستن در برخی از شن و ماسه و بسته در اطراف آن, اما شما همیشه نمی توانید آن را دریافت. کسانی که قالب می تواند خسته کننده برای استفاده و برش را به سود خود به دلیل جزئی در اطراف شما را مجبور به انجام. چگونه می توانم به شما لرزش هر حباب های هوا خارج اگر مورد مدفون در شن و ماسه ، با قالب که خود در حمایت از موارد شما همه چیز است و خود شامل و آسان برای استفاده است. شما می توانید پور در سمت راست قالب لرزش حباب و مجموعه ای از قالب جدا برای خشک.

همچنین هنگامی که شما یک لاستیک با کیفیت قالب آن اجازه می دهد تا شما را به دریافت جزئیات از یک مجسمه ساز حرفه ای.

بنابراین قالب های با کیفیت تولید با کیفیت باغ هنر قرار می دهد که پول بیشتری در جیب خود را برای تلاش های خود را.

2. سیمان و شن و ماسه و سنگ و آب

سیمان – صعود سیمان پرتلند از هر گونه سخت افزار و یا ساخت فروشگاه عرضه. بله شما می توانید با استفاده از QuickCrete مخلوط اگر شما می خواهید, اما پس از آن شما در حال پرداخت پول برای شن و ماسه و سنگ در قیمت های خرده فروشی. من توصیه می گرفتن سفید سیمان پرتلند. آن را ممکن است هزینه کمی بیشتر اما تولید سادگی رنگ مورد.

شن و ماسه خشک و تمیز و شسته البته شن و ماسه رودخانه.

سنگ – یک نخود شن به خوبی کار می کند. آن است که لازم نیست برای قالب کوچکتر اما به قدرت به سیمان. سنگ را نشان نمی دهد خود را به پایان رسید آیتم استفاده کنید.

آب تازه و تمیز آب سرد

3. میکسر

میکسر شما می تواند ساده و چرخ دستی یا همزن برقی. اکثر مردم دارای یک چرخ دستی دروغ گفتن در اطراف بنابراین با استفاده از آن را اضافه نمی کند به هر گونه هزینه های راه اندازی. با چرخ دستی شما نیاز به به نوبه خود دست به سیمان/سنگ/شن و ماسه/آب مخلوط تا زمانی که شما راست قوام. با یک مخلوط کن شما به سادگی اضافه کردن خود را در شن و ماسه/سنگ/سیمان/آب و اجازه دهید مخلوط کن چرخش در حالی که شما انجام کارهای دیگر. آنها را می توان برای حدود $500 و استفاده از یک خانواده ساده برق وصل است.

4. ابزار

بیل – برای اهدای خود را در شن و ماسه و سنگ

سطل – برای حرکت مخلوط سیمان و ریختن در قالب

سوهان/فایل – برای تمیز کردن هر لبه به پایان رسید سیمان باغ هنر

پیچ گوشتی و چکش و انبردست – همیشه دستی به اطراف

5. عامل انتشار

انتشار عامل نفت و یا مومی مبتنی بر محصول است که اعمال خود را در قالب قبل از ریختن بتن. آن را ایجاد یک مانع بین قالب و سیمان به طوری که آنها متصل نمی کند و به راحتی منتشر شد زمانی که خشک شود. عوامل انتشار و همچنین کمک به گسترش طول عمر خود قالب با نگه داشتن آنها را نرم و نه اجازه می دهد که سیمان به جلو بیت کردن قالب. قالب های مختلف را متفاوت عوامل انتشار بنابراین بهتر است به درخواست تولید کننده قالب. برخی از لاتکس, لاستیک, قالب نیاز به یک غیر نفتی بر اساس روغن بنابراین نه به از بین بردن لاستیک و علت آن را به نرم شدن و ذوب شدن. شما هم می توانید ترکیب خود را عامل انتشار با روغن کرچک و mentholated ارواح و یا خرید یک premade مخلوط. عوامل انتشار معمولا دست مالیده و یا به آرامی اسپری به قالب.

6. جدول

فقط یک مکان ساده اجازه می دهد تا شما را به کار بر روی پایان خود را خشک کار هنری در یک سطح چشم در مقابل کار بر روی زمین است.

7. رنگ و قلم مو و رنگ

چگونه می خواهید خود را به پایان برساند خشک بتن باغ هنر ، شما می توانید آنها را ترک ساده سفید یا خاکستری بتن, اما با اضافه کردن رنگ شما می توانید اضافه کردن مقدار بیشتر و هزینه بیشتر برای آنها. با کیفیت خوب رنگ بیرونی کار می کند بهترین. به یاد داشته باشید به ترک این پایگاه بدون رنگ اجازه می دهد تا سیمان به نفس.

8. ژنده پوش

OK بسیار اساسی تمیز کردن ابزار!

9. ارتعاشی جدول

این یک لوازم جانبی اختیاری. یک جدول ارتعاشی یک پلت فرم فلز نصب شده بر روی چشمه یا لاستیک با یک لرزش موتور متصل شده است. ارتعاشی حرکت کردن به دام افتاده در حباب های هوا و حل و فصل بتن برای تمیز خوب به پایان برسد. آنها هزینه از $500 و به سمت بالا. برای کوچکتر قالب ساده لاستیکی چکش و دست تکان دادن کار خواهد کرد فقط به عنوان به خوبی.

شروع به ساخت بتن زیبا حیاط زیور آلات و بهره مندی از هزینه پایین و حاشیه سود

[ad_2]