آیا من می توانم خرید بیمه مسافرتی پس از خروج ؟

[ad_1]

در حالت ایده آل اگر شما در حال رفتن در یک سفر شما باید خرید بیمه مسافرت درست قبل از اینکه شما را ترک. اما, آن است که کاملا قابل فهم است که برای برخی از مردم این ممکن است که مورد. وجود دارد بسیاری از مسافران که بپرسید که آیا آنها می توانند بیمه مسافرتی خرید پس از خروج. این ممکن است اتفاق می افتد زمانی که سفر خود را بیمه اجرا شده چون شما اعتقادی نداشته در یک محل خاص سیاست خود را تمام شده است و یا شما فقط فراموش کرده به خارج بیمه مسافرتی.

اگر شما در حال حاضر در خارج از کشور و شما تصمیم به خرید بیمه شما هنوز هم می تواند پوشش. نگاه برای یک شرکت بیمه معتبر ارائه می دهد که در حال حاضر سفر به سیاست. خبر خوب این است که برخی از شرکت های بیمه در حال حاضر ارائه این به مسافران است.

وجود دارد برخی از شرایط برای گرفتن این نوع از بیمه مسافرتی. پیشرو سفر بیمه ارائه این نوع پوشش منوط به شرایط خاصی است. اگر شما زیر 65 سال سن شما نباید بیش از 18 ماه خارج از کشور محل اقامت خود. اگر شما بین 66 تا 74 سال سن شما نباید بیش از 6 ماه در خارج از کشور محل اقامت خود. شما همچنین می توانید این نوع بیمه که بدون هیچ ادعا و یا هر اتفاق منجر به یک ادعا است که قبلا اتفاق افتاده است. در اینجا یک مثال از سناریو دوم: اگر شما از دست رفته خود را, لپ تاپ, دیروز, شما مجاز به گرفتن این نوع از بیمه و ادعا می کنند برای آن است.

چه پوشش شما در واقع هنگامی که شما در حال حاضر سفر به سیاست ؟

  • 24/7 کمک های اضطراری پزشکی

اگر شما سقوط بیمار و یا مجروح شده شما می توانید کمک های اضطراری پزشکی 24/7, 365 روز در سال است. فقط تماس با خط تلفن اضطراری ارائه شده در سیاست خود را. این نیز پوشش می دهد هزینه های پزشکی و اورژانس پزشکی حمل و نقل.

  • پوشش برای فعالیت های ماجراجویی

وجود پوشش استاندارد برای ماجراجویی فعالیت های مشخص شده در سیاست. مطمئن شوید که شما خواندن چه نوع از فعالیت های تحت پوشش و که شما را در درک این شرایط و ضوابط.

  • اشیاء با ارزش

شما می توانید این افزونه گزینه ای برای سفر خود را در حال حاضر سیاست. شما می توانید برای حفاظت از اموال خود را در حالی که شما سفر از جمله کیسه های خود را, تکنولوژی, چرخ دنده, طلا و جواهر, موارد مهم و مدارک سفر.

بدیهی است که قبل از لغو سفر است نه تحت پوشش در این نوع بیمه است. این است زیرا شما در حال حاضر در کشور خود را ترک کردید. ما احساس می کنیم که ما نیاز به استرس این به دلیل برخی از مسافران هنوز هم این سوال را بپرسید حتی اگر بیمه به خصوص به معنای برای کسانی که در حال حاضر در حال سفر است.

خرید بیمه مسافرتی پس از خروج امکان پذیر است. شما هنوز هم می توانید پوشش است که شما باید به عنوان یک مسافر. این یک راه مناسب برای دریافت بیمه سفر در حالی که شما در حال حاضر در حال سفر است. شما نیاز به یاد داشته باشید هر چند که اگر شما خرید یک سیاست در حالی که سفر دوره انتظار و شرایط خاصی را اعمال می شود. سفر بسیاری از شرکت های بیمه در 36 ساعت قبل از پوشش کامل می توانید پس از اعمال سیاست خریداری شده است. اما برخی از سیاست های ارائه پوشش رک و بی پرده. بررسی سیاست و مطمئن شوید که شما می دانید که هنگامی که پوشش اعمال می شود.

[ad_2]