آیا شما شل و ول سوراخهای بینی?

[ad_1]

یکی از شایع ترین دلایل ادامه داد: احتقان بینی با وجود حساسیت به داروها و حتی عمل جراحی بینی است که به علت شل و ول سوراخهای بینی. بینی خود را می آید در اشکال و اندازه های مختلف اما به طور طبیعی نازک سوراخهای بینی و یا تضعیف سوراخهای بینی پس از جراحی زیبایی بینی می تواند منجر به شل و ول سوراخهای بینی که سقوط در طول حتی آرام و الهام بخش است.

متاسفانه بسیاری از مردم تحت یک تعداد مختلف پزشکی و درمان با استفاده از آلرژی اسپری و یا حتی عمل جراحی قبل از این وضعیت است و حتی در نظر گرفته شود.

وجود دارد سه راه ساده برای گفتن اگر شما شل و ول سوراخهای بینی:

1. در آینه نگاه کنید و در یک نفس عمیق از طریق بینی خود را. انجام دیوارههای از سوراخهای بینی خود را در غار به عنوان تنفس شما ؟

2. محل انگشت خود را فقط در کنار سوراخهای بینی خود را در هر دو طرف. در حالی که هل دادن به آرامی در هر طرف جلو و پوست گونه و به دور از بینی به سمت گوشه خارجی چشم. تنفس در و ببینید که چگونه شما احساس می کنید.

3. را خاموش پنبه به پایان می رسد از دو Q-راهنمایی و نازک end داخل سوراخ بینی خود را و بلند کردن و وری. نفس کشیدن عمیق را در. است تنفس خود را بسیار بهبود یافته است ؟

یک نکته بسیار مهم را در اینجا این است که چگونه گرفتگی بینی خود را در داخل و همچنین می توانید تعیین کنید چه مقدار از سوراخهای بینی خود را سقوط خواهد کرد. فکر می کنم از طریق شل و ول نی. اگر شما در خرج کردن میانه به آرامی پایان سقوط خواهد کرد از آنجا's افزایش جریان هوا. همان چیزی که اتفاق می افتد با سوراخهای بینی خود را. در بسیاری از موارد به درستی پرداختن داخل آلرژی یا انحراف بینی و بزرگ مرتعش خواهد شد جلوگیری از سوراخهای بینی از سقوط است.

اگر شما استفاده از بیش از حد ضد احتقان ها مانند Afrin یا Sudafed و شما می توانید نفس کشیدن خیلی بهتر و سپس شما نیاز به آدرس داخل بینی خود را اول است. اما اگر شما هنوز هم گرفتگی بینی و it's واضح است که سوراخهای بینی خود را در حال غارنوردی در, سپس شما باید شل و ول سوراخهای بینی یا بینی دریچه سقوط. بلند کردن سوراخهای بینی خود را با کشیدن گونه های خود را از هم جدا و یا با استفاده از Q-Tips یک تست خوب برای دیدن اگر شما از این وضعیت.

اگر خود را به درمان آلرژی یا انحراف سپتوم یا بزرگ مرتعش don't کمک پس از آن وجود دارد دو راه اصلی درمان این مشکل:

1. بینی دیلاتور دستگاه.

این آمده در دو رقم است: داخلی و خارجی.

دستگاه های خارجی عمدتا بر ضد نوار چسب نوار چسب که متصل به سوراخهای بینی در خارج است که نیش ترمزی میزند سوراخهای بینی از هم جدا. این کار برای بسیاری از مردم, اما برای برخی افراد با پوست ضخیم و یا پوست آن را نمی ممکن است به عنوان به خوبی.

داخلی بینی دیلاتور کلیپ. وجود دارد تعدادی از این دستگاه ها از جمله Nozovent سینوس مخروط Breathewitheez و Brez. شما می توانید پیدا کردن هر یک از این دستگاه ها آنلاین.

2. عمل جراحی

رایج ترین راه برای مدیریت این جراحی است که از طریق یک برنامه کاربردی بازسازی بینی روش با استفاده از تکنیک های جراحی زیبایی بینی. نوار کوچک از غضروف (برداشت شده از هر سپتوم بینی و یا گوش) قرار می گیرد در زیر پوست از سوراخهای بینی و بین تیغه و غضروف قسمت پایین بینی. وجود دارد می تواند یک کمی گسترش از بینی خود را با توجه به اضافه شدن پشتیبانی سازه.

جدیدتر و راحت تر از پرداختن به شل و ول سوراخهای بینی این است که برای ایجاد یک برش کوچک در زیر پلک پایین تر و ضمیمه نازک بخیه به استخوان است. از بخیه است و سپس رشته زیر پوست نسبت به فلاپی سوراخ بینی منطقه لوپ در مورد سوراخ بینی و تونل پشت پلک برش و تحت خفیف درجه از تنش است. این تعلیق سوراخ بینی به طوری که آن را نشانی't سقوط. این روش می تواند تحت بی حسی موضعی انجام و آن را به معنای واقعی کلمه می تواند در حدود 30 دقیقه و بازیابی بسیار سریع است. بر خلاف رسمی تر عمل بینی خود را کمتر احتمال دارد به گسترش از شما're تنها تعلیق یا “حلق آویز” سوراخهای بینی خود را به استخوان بالاتر است.

[ad_2]