آیا شما خود را Preppers لوازم لیست آماده است ؟

[ad_1]

Preppers منابع به راحتی در دسترس در اینترنت. آن را حس می کند برای حفظ قابل توجهی از سهام لوازم پزشکی مواد غذایی کنسرو مسابقات مشعل باتری و غیره برای روز وقوع حادثه.

اغلب خود را, شریک زندگی یا خانواده نمی خواهد حمایت خود را از تجمع preppers منابع تا زمانی که زمان می آید زمانی که برق می رود آب خود را خاموش خواهد شد یک بارش برف قطع خود را در خانه یک جنگل آتش بلوک های دسترسی به شهر محلی شما و یا هر تعداد از موارد اضطراری غیر منتظره معنی است که شما قطع از منبع.

پس از آن خانواده خود را خوشحال خواهد شد به شما در زمان احتیاطی.

زمانی که فاجعه به پایان می رسد آنها خواهد بود کاملا در حمایت از تلاش های خود را و شما را تشویق به ساخت تا منابع خود را برای آینده رویدادهای غیر منتظره.

دانلود یک لیست از پیشنهادات از اینترنت و آن خیاط خود را برای دیدار با شرایط محلی. اگر شما زندگی می کنند در یک جزیره اقیانوس آرام و یا بالاتر از خط برف نیازهای شما متفاوت خواهد بود. این مهم است که شما شامل یک محدوده استاندارد مواد غذایی, آب, لوازم پزشکی, تجهیزات ارتباطی و پتو برای گرم نگه داشتن شما.

فراتر از آن است که لیست نیاز خیاطی به وضعیت خود ، اگر شما کودکان برای مراقبت شامل کتاب و بازی را حفظ خواهد کرد که آنها را اشغال کردند. به وضوح همه چیز مانند یک منبع خوب از پودر شیر مهم خواهد بود. اضافه کردن یک ابزار چند شما ممکن است نیاز. چیزهایی مانند یک تبر یک سنگ چخماق برای شروع آتش تصفیه آب قرص و یک فیلتر آب می تواند ارزشمند باشد.

شما می توانید زنده ماندن بسیار طولانی بدون غذا از شما می توانید بدون آب. بنابراین برنامه ریزی برای ذخیره آب تا آنجا که شما می توانید. خارج از آب باران درام و خود را در آب داغ سیلندر می تواند یک منبع آماده. با این حال این می تواند آلوده به گرد و خاک و یا آهک ساخته شده بنابراین مهم است که به برخی از مرتب کردن بر اساس از تصفیه یا تصفیه سیستم برنامه ریزی شده است.

اتمام منابع بسیاری از preppers منابع شما می رویم به نیاز با مراجعه به منابع بسیاری در اینترنت. قیمت های متفاوت بسیار زیادی به عنوان حمل و نقل به محل سکونت خود را. این منابع می شود بنابراین قبل از اینکه شما کامل معامله مطمئن شوید که صفحه پرداخت را نشان می دهد کل قیمت در پول خود را و شامل قابل قبول حمل و نقل خدمات.

هنگامی که منابع خود را وارد آن مهم است برای ذخیره آنها را در یک به آسانی در دسترس از محل. نگه داشتن آنها را بالاتر از زمین اگر منطقه خود را می تواند آب گرفتگی. شما همچنین ممکن است پیدا کردن آن مفید به منطقه ذخیره سازی خود را از دسترس خارج از خانه خود را. در مورد یک آتش سوزی از بین می برد خانه. مقدار زیادی بستگی به وضعیت شما. آلاسکا زمستان یخ می تواند روی زمین. اقیانوس آرام سونامی و طوفان می تواند سیل منطقه ذخیره سازی خود را. پس از آن ارزشمند به برخی از اندیشه به جایی که در آن واقع خواهد شد.

مکان های جداگانه خواهد بود مفید در مورد شما نمی خواهید برای رفتن به خارج در طول یک اورژانس است. شامل این منابع در مصرف بارگیری خود را به طوری که آنها به طور منظم تعویض و آنها تجاوز نمی کند خود را “مفید خرما”.

پیر مسابقات می توانند خشک یا خیلی مرطوب استفاده کنید. آب می تواند ترش از نگهداری بیش از حد طولانی است. لوازم دیگر رنج می برند می تواند از پیری و یا حمله موش ها موش ها یا موجودات دیگر است که سرگردان در اطراف محل شما.

نگه داشتن خود را Preppers منابع زیر به طور منظم مشاهده بنابراین شما می توانید مطمئن باشید که آنها مورد نیاز آنها را در شرایط خوب و به شما جزر و مد تا زمانی که کمک برسد. و یا شما می توانید تیم با دیگران در محله خود را به منبع تامین هوای تازه.

[ad_2]