آوردن دقت علمی به پژوهش های پزشکی با استفاده از فناوری Blockchain

[ad_1]

Blockchain تکنولوژی کاربردی برای تحقیقات پزشکی می تواند در بهبود اعتماد در علم با ایجاد یک تغییر, زمان, مهر ثبت یافته های پژوهش. Blockchain تکنولوژی اختراع شده توسط ساتوشی ناکاموتو در سال 2008 تضمین می کند که معاملات وارد لجر را نمی توان تغییر با زمان. به عنوان اعمال شده به cryptocurrency بیت کوین (BTC), در نتیجه یک سیستم پولی است که نمی توان دستکاری شده توسط یک دولت متمرکز به دلیل آن را ایجاد دائم و ثبت دقیق تمام معاملات. قدرت سیستم می آید از آن استفاده از یک پایگاه داده توزیع شده که در مقایسه با زمان های پولی سیستم های که نیاز به یک پایگاه داده مرکزی از قبیل استفاده می شود توسط شرکت های کارت اعتباری و بانک ها. استفاده از این تکنولوژی برای تحقیقات پزشکی افزایش اعتماد در نتیجه چون فقط مانند bitcoin معاملات (داده های علمی جمع آوری شده) برای همیشه بایگانی شده در یک تغییرناپذیر تغییر ناپذیر شیوه ای.

تبادل پول درست مثل انجام تحقیقات پزشکی نیاز به سطح بالایی از اعتماد. پول در گذشته تولید شده تا به این اعتماد از طریق مقررات دولت و بانک مرکزی نظارت. تحقیقات پزشکی در گذشته تلاش کرده است برای ایجاد سطح بالایی از اعتماد را از طریق بررسی دقیق انجام شده توسط مجلات پزشکی معتبر مانند New England Journal of Medicine. هر دو روش تولید اعتماد و تکیه بر اعتماد قدرت مرکزی یا دولت و یا یک مجله پزشکی. هر دو روش بسیار مستعد ابتلا به تقلب از طریق فساد یا بی گناه اشتباهات از اقتدار متمرکز. این امر منجر به بی اعتمادی گسترده در تحقیقات پزشکی. بیت کوین در عمل متفاوت است چرا که این مجموعه تا یک روش با تکیه بر یک شبکه توزیع بر اساس یک الگوریتم ریاضی به جای تمرکز قدرت مستعد ابتلا به خطای انسانی.

معاملات مالی شاید نیاز به بالاترین سطح از اعتماد. مردم باید بدانید که تمام معاملات ثبت شده در دفتر بود کاملا دقیق و کاملا مقاوم در برابر تغییر در آینده است. چون blockchain فناوری به اجرا در بیت کوین به دست آورده است این اعتماد به بیت کوین تبدیل شده است به طور گسترده ای استفاده می شود ذخیره ارزش با بازار سرمایه بیش از 100 میلیارد دلار است. زمانی که دیگر cryptocurrencies در نظر گرفته کل اعتماد در blockchain مبتنی بر سیستمهای مالی بیش از $250 میلیارد تومان است. به طور مشابه, متخصصان مراقبت های بهداشتی نیاز به قادر به اعتماد که اطلاعات به دست آمده از تحقیقات پزشکی است که هر دو کاملا دقیق و به طور کامل تغییر ناپذیر است. پزشکان باید بدانید که تحقیقات پزشکی نیست plagiarized و یا جعلی در هر راه. Blockchain فن آوری بیت کوین اعتماد ارز جهانی است. در راه همان blockchain بر اساس تحقیقات پزشکی را تا حد زیادی افزایش اعتماد به نتایج و به عنوان نتیجه بهبود مراقبت های پزشکی.

[ad_2]