آن است که واقعا ارزشمند را به یک درآمد آنلاین کسب و کار ؟

[ad_1]

بسیاری از مردم هنگامی که در مقایسه با مزایای در حال اجرا درآمد آنلاین کسب و کار از خانه در برابر یک کار به طور منظم به شما بگویم که شما این نوع از آزادی که یک کار عادی اجازه نمی دهد. اگر چه این است که این واقعا غیر ممکن است به واقع دقت اندازه گیری بین این دو است.

در آغاز سال 2010 نرخ بیکاری بطور قابل توجهی رشد کرده بود و برخی گزارش ها حتی ادعا کرد که به عنوان بسیاری از 9 میلیون شغل در ایالات متحده آمریکا به تنهایی نمی خواهد دوباره زمانی که اقتصاد بهبود می بخشد.

به طور سنتی مشاوره است که اکثر دبیرستان نوجوانان داده شد بود به ماندن در مدرسه فارغ التحصیل و مدرک حرفه ای اگر آنها می خواستند برای موفقیت در زندگی است. متاسفانه این توصیه است که دیگر معتبر است اگر شما نگاهی به مقدار زیادی از پول خانواده به طور متوسط صرف در یک سال است.

برای شروع با شما کار خواهد کرد برای حدود 4 ماه فقط به پوشش مالیات خود را, بنابراین برای هر 8 ساعت است که شما کار 3 ساعت پرداخت خواهد شد به taxman. حتی در عمق رکود متوسط کارگر صرف بهترین بخشی از 1.25 دلار برای هر $1 به دست آورده است. اگر شما در نظر بگیرید که هزینه آن حدود 250.000 دلار به بالا بردن یک کودک از بدو تولد تا سن 17 این پس از عادی خود را از هزینه های زندگی روزمره می شود آن را بسیار ترسناک است.

این دقیقا همان است که چرا بسیاری از مردم امروز به دنبال امکان شروع کسب و کار خود را آنلاین از صفحه اصلی. در سطح جهانی بیشتر و بیشتر مردم در حال کار از خانه در ایالات متحده به تنهایی وجود دارد نزدیک به 36.6 میلیون صفحه اصلی مبتنی بر دفاتر. ترکیب این کار از خانه کسب و کار تولید در این منطقه از $427 میلیارد دلار از درآمد. این است که بیش از دارو درمانی و مهمان نوازی صنایع تولید وقتی هم اضافه شده است.

تخمین زده می شود که بیش از 50 درصد از کسب و کار آغاز شده و هر سال خواهد بود درآمد آنلاین کسب و کار اجرا از صفحه اصلی. نکته دیگر این است که این کسب و کار آنلاین باید کاملا میزان بالایی از موفقیت در طی یک دوره از زمان.

شروع کسب و کار آنلاین از خانه است نه ایده آل برای همه, اما آن چیزی است که با توجه به ارزش زمانی که یکی به نظر می رسد در آمار. مشغول به کار در یک کار به طور منظم و با توجه به در نظر گرفتن وضعیت اقتصادی و زندگی عادی که هزینه های یک خانواده متوسط است و سپس کوچک آنلاین درآمد کسب و کار می تواند قابل دوام گزاره.

کوچک کسب و کار از خانه می تواند یک منبع خوب درآمد اضافی و یا آن را می توانید در زمان کاملا جایگزین درآمد حاصل از یک کار به طور منظم. شما باید در ذهن نگه دارید هر چند که در آن طول می کشد یک نوع خاصی از فرد برای اجرای یک خانه بر اساس کسب و کار با موفقیت. شما نیاز به انگیزه و منظم خود را برای آن به کار در همه. اگر شما فکر می کنم که درآمد آنلاین کسب و کار از خانه است یک گزینه برای شما در آینده پس از اتمام این آمار به عنوان آنها قطعا به نفع شما است.

[ad_2]