آنچه که یک N95 ماسک ماسک?

[ad_1]

یکبار مصرف ماسک ماسک را دریافت توجه از اواخر سال با گسترش آنفولانزای H1N1 ویروس هر چند آنها مدت طولانی است که مورد استفاده قرار گیرد برای مقاصد دیگر از جمله امنیت شغلی. N95 اشاره به یک موسسه ملی ایمنی و بهداشت شغلی (NIOSH) امتیاز است که اختصاص به ماسک که با a مشخص شده حداقل استاندارد ذرات برای انتقال. N95 ماسک ماسک طراحی شده است برای فیلتر کردن تا 95% از ذرات هوابرد 0.3 میکرون یا بزرگتر که ممکن است در غیر این صورت به طور مستقیم وارد دهان و بینی از پوشنده لباس است. این ماسک همچنین می تواند توسط افرادی که بیماری مسری برای جلوگیری از ذرات از خروج از بینی و دهان از پوشنده لباس و قرار دادن دیگران در معرض خطر است. در حالی که چنین ماسک نمی محافظت در برابر ذرات انتقال با دقت 100 ٪ می توان آنها را موثر در جلوگیری از گسترش عفونت است.

N95 ماسک می تواند خریداری شده با ما بدون شیر برای تسهیل تنفس راحت تر. حفاظت مطلوب است به دست آورد که ماسک ماسک متناسب با صورت چسبیده به صورت پوشش بینی و دهان بدون ترک فضاهای باز در امتداد لبه. ماسک ماسک باید به درستی نصب به پوشنده لباس و نمی توان مانع موهای صورت و یا طلا و جواهر. ضعیف نصب تنفسی ماسک دارای پتانسیل بیشتری اجازه می دهد تا هوا ذرات را وارد کنید از طریق شکاف در امتداد لبه های ماسک ارائه سطوح پایین تر از محافظت در مقابل استنشاق و یا گسترش ذرات از خوبی نصب یک.

ماسک ماسک ها به طور گسترده ای استفاده می شود برای امنیت شغلی و به خصوص مشترک صنعتی و امکانات مراقبت های بهداشتی. ماسک های مورد استفاده در محل کار باید NIOSH-معنی تایید آنها با حداقل استانداردهای مطرح شده توسط موسسه ملی ایمنی و بهداشت شغلی.

هدف در نظر گرفته شده باید در ذهن نگه داشته شود در هنگام خرید ماسک ماسک. انواع مختلف طراحی شده برای مقاصد خاص و ارائه سطوح مختلف از حفاظت. یکی دیگر از توجه است که آیا این ماسک حاوی لاتکس حساسیت زا برای برخی از مردم است. لاتکس رایگان N95 ماسک ماسک در دسترس هستند و مشخص خواهد شد که چنین نیست.

[ad_2]