آنچه شما نیاز به دانستن در مورد یک کانول بینی و اندازه آن

[ad_1]

هر نوع بینی کانول اندازه در نظر گرفته شده است برای ارائه اکسیژن به بیمار است که در نیاز مبرم به کمک تنفسی. این دستگاه تشکیل شده است از لوله است که از پلاستیک ساخته شده است که مناسب پشت گوش و مجموعه ای از شاخک های که قرار داده خواهد شد بر روی بیمار's سوراخهای بینی. انتخاب خود را کانول بینی اندازه باید متصل به یک مخزن اکسیژن. این منبع همچنین می توانید یک دستی ژنراتور اکسیژن و یا اگر شما هنوز هم در بیمارستان, این ممکن است از طریق یک دیوار اتصال از طریق یک جریان متر است. اکسیژن است که در حال آمدن است از منبع در حال رفتن به جریان و دریافت شده توسط بیمار از طریق شاخک های. این بسیار مفید دستگاه اختراع شده توسط Wilfred جونز. BOC, Jones' کارفرما کردم حق ثبت اختراع خود را در سال 1949.

در مورد اندازه

بینی کانول اندازه و همچنین ابعاد دیگر قطعات دستگاه بسته خواهد شد دریافت کننده اکسیژن است. این به این معنی است که این دستگاه است که برای استفاده توسط یک فرد بزرگسال را متفاوت از آنچه در جریان است به توان با استفاده از یک نوزاد. به طور منظم کانول بینی اندازه می تواند 1 تا 6 لیتر اکسیژن در هر دقیقه است. نوزادان, انواع سوی دیگر ارائه می کنند در زیر یک لیتر اکسیژن در هر دقیقه و چنین نوع کوچکتر شاخک را با توجه به اندازه بیمار's سوراخهای بینی.

به طور کلی بینی کانول اندازه باریک هستند. این دستگاه از پلاستیک ساخته شده است که انعطاف پذیر برای کمک به ارائه راحتی بیمار در حالی که تهیه آنها با اکسیژن مورد نیاز. این شاخک باید اندکی منحنی به طوری که این را به راحتی در قسمت جلوی سوراخهای بینی.

حیاتی هشدار

بسیار مهم است که شما می دانید چه باید بکنید و چه برای جلوگیری از اگر شما در حال دست زدن به یک بیمار است که با استفاده از دستگاه. این درست است به خصوص اگر شما آن را در خانه خود را و شما دیگر تحت مراقبت در بیمارستان. در این سناریو شما باید مسئول همه اقدامات خود را از آنجا که هیچ کس می تواند نظارت بر آنچه شما انجام می دهند به طور منظم.

اگر شما هر گونه بینی کانول اندازه در خانه و آن است که توسط یک بیمار شما باید به همه بگویم که زندگی در این خانه که اکسیژن قابل اشتعال است. همه شما باید برای جلوگیری از انجام فعالیت هایی که ممکن است باعث آتش هر زمان که شما در حال نزدیک اتاق که در آن مخزن اکسیژن را می توان یافت. شما نیز باید اقدام در مورد تجهیزات الکتریکی که استفاده می شود در این فرآیند است. شما باید بررسی کنید که ویژه پایه آداپتورهای در محل برای اطمینان حاصل کنید که وجود خواهد داشت هیچ جرقه که ممکن است رخ دهد در نزدیکی بیمار و دستگاه.

[ad_2]