آنچه بسیار مهم در مورد سلامت مغز ؟

[ad_1]

اهمیت نگه داشتن مغز سالم

مغز خود را یکی از مهم ترین ارگان در بدن شما است. آن را به کنترل کامل خود را از سیستم های بیولوژیکی و بدون داشتن یک مغز سالم, شما ممکن است خودتان را با کیفیت زندگی در سالمندان خود را سال است. البته اکثر مردم درک اهمیت مغز, اما چه چیزی تغییر کرده است در سال های اخیر اطلاعات محققان کشف در مورد مغز و, چگونه افراد می توانند اقدام به نگه داشتن آن سالم است. درست مثل عضلات در بدن شما می تواند به نفع از تغذیه و ورزش, بنابراین بیش از حد می تواند مغز شما را بهره مندی از تغذیه و ورزش.

اهمیت نگه داشتن مغز سالم

وجود دارد بسیاری از مسائل بهداشتی به طور مستقیم مربوط به عملکرد مغز است. واضح آنهایی هستند که مردم با رعایت بستگان سالمند و یا پدر و مادر. شروع آلزایمر یا دیگر اشکال زوال عقل شایع هستند امروز. حتی زمانی که یک شکل خاص از حافظه و یا وضعیت روانی است نه تشخیص اکثریت مردم خود را از دست هوشیاری ذهنی با سن. از دست دادن کوچک از توانایی های شناختی می تواند در مورد کاهش کیفیت زندگی است.

خبر خوب این است که برخی از این زوال ذهنی می توان جلوگیری کرد و در برخی موارد معکوس شود. اگر چه محققان هنوز در حال یادگیری در مورد علل ریشه ای بیماری ذهنی آنها را کشف عوامل است که کمک به آن را تعجب آور پیدا شده است که مردم از همه سنین می تواند به نفع از فعالیت های است که کمک به حفظ عملکرد مغز در یک راه سالم.

بهبود سلامت مغز با تغذیه

فقط به عنوان تغذیه مهم است که به بقیه بدن, آن را فقط به عنوان مهم به مغز است. وجود دارد جنبه های خاصی از رژیم غذایی انسان است که ممکن است مهم تر از دیگران برای مغز, اما در حال حاضر تحقیقات نشان می دهد که اهمیت اساسی یک رژیم غذایی متعادل است. محققان با درک اهمیت تغذیه برای توسعه اولیه مغز برای مدت زمان طولانی اما در حال حاضر آن را درک است که تغذیه نقش مهمی در عملکرد مغز در طول زندگی یک فرد است.

بهبود سلامت مغز با ورزش

مغز به اکسیژن و بهترین راه برای انجام این کار این است که با ورزش. وجود دارد بسیاری از دانشمندان بر این باور است که لازم است برای شرکت در ورزش شدید. خوب راه رفتن در هوای تازه می تواند فقط به عنوان مفید برای گردش خون خود را.

بهبود سلامت مغز خود را با استرس کمتر

وجود داده های قوی که در ارتباط فشار خون بالا با آسیب به مغز می شود. این امر به ویژه با مردم در قرون وسطی است. زنده تر از زندگی استرس و در صورت لزوم کمک به کنترل فشار خون با دارو.

بهبود سلامت مغز با تحریک روانی

شده است وجود دارد بسیاری از تحقیقات در چند سال گذشته که در ارتباط با استفاده از مغز خود را با کمتر انحطاط در سال دوم زندگی است. حتی کسانی که رنج می برد از یک شکل از زوال عقل را به حال خود قوای ذهنی وخامت کمتر از کسانی که تا به حال روزانه تحریک. این تحریک روانی می تواند چیزی به عنوان ساده به عنوان خواندن روزنامه روزمره به جای تماشای تلویزیون است. مغز شما باید به طور فعال و نه منفعلانه به عنوان مورد با تلویزیون است. حل پازل جدول کلمات متقاطع است مثال دیگری از روزانه یک فعالیت ذهنی است.

[ad_2]