آشنایی با سمعک

[ad_1]

جلسات ایدز شده اند در اطراف برای قرن ها در بعضی از فرم یا دیگر. آنها ارائه کمک برای افراد مسن که از دست داده اند توانایی شنیدن به وضوح به عنوان زمانی که آنها جوان بودند. سمعک همچنین کمک به افرادی که ممکن است شنوایی مشکل به دلیل زمینه مسائل پزشکی. سمعک دارای تاریخ غنی و واقعا دیده می شود پیشرفت های شگفت انگیز در بیش از دو قرن گذشته.

اولین نسخه از یک سمعک اختراع شد در اوایل 1500's. اولیه از این دستگاه شدند گردد از چوب و طراحی شده به مانند گوش حیوانات شناخته شده بسیار عالی درک شنيداری. آن را تا 1800 که سمعک تبدیل به یک مصرف کننده محصول. تولید کنندگان و سپس ایجاد ترومپت سمعک اما آنها تنها تولید آنها در مقیاس بسیار کوچک. در پایان قرن 19 سمعک شد تولید انبوه و بسیار بزرگ در اندازه. اولین محصول شناخته شده بود و یک میز و هزینه در جایی از 400 دلار. بدیهی است که تنها مرفه در جامعه می تواند استطاعت مدل در طول این دوره است.

سمعک تقویت برای تلفن های موبایل به خصوص صدا و بیان به طور موثر به طوری که فرد احساس بهتری از آنچه که به آنها گفت. اگر چه سمعک دیده می شود فوق العاده ای تحولات این مفهوم همان باقی مانده است. ترین سمعک هنوز هم استفاده از اصول اساسی به کمک سخت از شنوایی.

سه تا از اجزای اساسی از سمعک هستند میکروفون تقویت کننده و گیرنده. میکروفون به عنوان دریافت دستگاه است که قطاری از امواج صوتی. میکروفون مسئول گرفتن شنوایی برای تلفن های موبایل (تلفن های موبایل است که انسان می تواند بشنود) و تبدیل آنها به الکترونیکی برای تلفن های موبایل است که در حال شناسایی توسط آمپلی فایر. تقویت کننده طول می کشد و صدای منتقل شده از میکروفون و باعث می شود آنها را بلندتر. سمعک اغلب طراحی شده به صورت خاص نیازهای شنوایی; این است زیرا تقویت کننده می تواند به “انتخاب” که برای تلفن های موبایل به تقویت. در مدرن سمعک دقت تقویت کننده اغلب از بین بردن نویز زمینه است. گیرنده به سادگی به عنوان یک سخنران عملکرد و تبدیل امواج صوتی از شنوایی الکترونیکی است.

[ad_2]