آرام اکتشافات منجر به سریع امداد سینوس

[ad_1]

این شگفت انگیز است که شما می توانید پیدا کردن زمانی که شما شروع به جستجوی خود را کمی خارج از چشم گاو. در حالی که کلیک کردن از طریق تصویربرداری رزونانس مغناطیسی پژوهش حاضر من و همکارانم در بر داشت برخی از جذاب مطالعات علمی کاملا اتفاقی!

چیزی که ما پیدا کنید ؟ خوب, اجازه دهید فقط می گویند اگر شما یک گرفتگی بینی شما باید سعی کنید آهن ربا قبل از sniffling که از طریق بطری اسپری بینی!

آیا می دانید که هر سال بیش از 35 میلیون آمریکایی از سینوزیت رنج می برند? این یکی از پیشرو بیماری های مزمن در ایالات متحده [1]. و این جای تعجب نیست که باکتری ها و ویروس ها و دود سیگار و مواد حساسیت زا مانند گرده و کپک کرم های گرد و غبار و مدفوع حیوان خانگی شوره همه علل شایع این بیماری [2]. مگر اینکه شما در زندگی در یک حباب وجود دارد واقعا هیچ فرار از این کوچک آنتاگونیست.

سینوس ها در واقع چهار جفت از فضاهای توخالی در استخوانهای صورت. متصل به بینی هوا مجاز است به جریان در داخل و خارج از این فضا. برای کمک به گرم و فیلتر هوا هر سینوس است به انتظارنشسته بودند با یک مخاطی تولید غشا به نام مخاط [3].

سینوزیت حاد رخ می دهد زمانی که مخاط است تحریک شده و ملتهب است. دهانه کوچک از بینی به حفره سینوس تبدیل شدن به تراکم (یا حتی به طور کامل مسدود شده) باعث درد و فشار بسیاری از ما تجربه کرده اند در برخی از نقطه در زمان. تولید مخاط است که اغلب افزایش یافته و همچنین اضافه کردن به فشار و باعث می شود که آزار دهنده آبریزش بینی علامت [3].

بسیاری از مردم به نوبه خود به روشهای پيشگيری مانند هپا فیلتر هوا یا تمیز کردن مکرر از فرش و رختخواب برای کاهش آلرژن های خانگی [4]. دکونژستان ها شور و اسپری های بینی و اواپراتور معمولا مورد استفاده برای درمان علائم-اما همانطور که شما و من می دانم که آنها را هم به کار می کنند.

این است که این مطالعات در آمده است. وجود دارد اما واقعیت شناخته شده در مورد سینوس: آنها مغناطیسی حساس است.

بر اساس تحقیقات خود ما و تجربه با مشتریان و متخصصان بهداشت و سلامت در طول سال ما مشاهده شده است که احتقان سینوس است به طور چشمگیری بهبود یافته و یا به طور کامل برطرف شده است با استفاده از مغناطیس درمانی. در واقع در نظر گرفتن حدود 20-30 دقیقه در دمای آن را یکی از شرایط که biomagnetics کاهش سریعترین.

تا همین اواخر هر چند ما نمی باید تحقیقات زیادی به این یافته ها (به غیر از خود ما سوابق). اما در حالی که الک را از طریق آنلاین خلاصه از MRI تحقیقات من اتفاق افتاده است به تلو تلو خوردن بر این:

قدمت آن به سال 1983 یک مطالعه به بررسی تاثیر میدان مغناطیسی بر فیزیولوژی و رفتار بیولوژیکی موجودات زنده و به جستجو برای امکان مغناطیسی منابع درون موجودات زنده خود را.

معلوم شد که طیف گسترده ای از اشکال مختلف زندگی می تواند شناسایی و مشرق زمین به میدان مغناطیسی. (مانند در اختیار داشتن یک ساخته شده است در قطب نما.) نتایج نشان داد مغناطیسی جهت گیری توسط باکتری ها به علت حضور ذرات مگنتیت (آهن/آهن اکسید) در موجودات زنده.

همان مواد مغناطیسی نیز داشت در زنبورها خانگی کبوتر دلفین ها و دیگر موجودات-از جمله انسان است. بیشتر به طور خاص محققان دریافتند که “استخوان اسفنوئید/سینوس های غربالی پیچیده از انسان ها هستند مغناطیسی و حاوی ذخایر آهن فریک”. (اسفنوئید/سینوس های غربالی هستند واقع بین چشم و پیشرفت به سمت داخل به سمت عقب سر [3].)

پالایش جستجوی ما ما قادر به کشف دیگر MRI مطالعات تایید این پیدا کردن. در اینجا مختصری از جدول زمانی از چه یافت شد:

1986 – “تصویربرداری رزونانس مغناطیسی [using a 1.5 Tesla (15,000 Gauss) magnet and a spin echo technique] نشان داد قابل ملاحظه ای شدید سیگنال از بافت غیر طبیعی در انسان سینوس است. بیماری التهابی در فک بالا اسفنوئید غربالی و سینوس فرونتال شناسایی شده است و نشان داده با وضوح بیشتر از هر موجود دیگر تکنیک است.”

1990 – یک مطالعه انجام شده در UCLA School of Medicine آزمایش شرایط متاثر از MRI زمینه قدرت است. نتایج نشان داد که “پذيرفتاری مغناطيسی مکشوفه شایع در مرز هوایی-حاوی سینوس”.

1995 – پژوهشی در دانشگاه اوپسالا در سوئد کشف شده است که “بزرگ محلی میدان مغناطیسی تغییرات تا 3 قسمت در میلیون پیدا شد در مغز انسان نزدیک واسط بین هوا و یا استخوان و بافت مغز”.

2002 – یک دانشگاه ایالتی اوهایو مطالعه مقایسه تفاوت در میدان مغناطیسی حساسيت در بافت رابط در سر انسان. “قابل توجه میدان مغناطیسی inhomogeneities مشاهده شد تحتانی لوب فرونتال و تحتانی لوب تمپورال به خصوص در نزدیکی سینوس اسفنوئید و استخوان تمپورال.”

این چهار مستقل مطالعات همه مربوط به این مفهوم است که انسان سینوس مغناطیسی حساس است. هنگامی که در مقایسه با دیگر مناطق از سر شدید تر میدان مغناطیسی خوانش دیده می شود و شرایط التهاب بیشتر به راحتی مشاهده شده است.

پس چگونه این منجر به سینوزیت امداد ؟

مغناطیس درمانی ثابت شده است موثر در کاهش التهاب اولیه نشانه ای از سینوزیت است. با کاهش التهاب مخاط مخاطی انسداد می تواند خشک و حفره سینوس بازگشایی شد. این اجازه می دهد تا شما را به تنفس آزادانه دوباره در حالی که از بین بردن درد صورت ناشی از فشار ساخت.

هنگامی که به درستی محصولات مغناطیس درمانی می تواند به تسکین احتقان سینوس در عنوان کمی تا 15 دقیقه. که سریع تر از هر ضد احتقان یا بخارساز طول می کشد بیش ترین اسپری های بینی و به طور کامل عاری از هر گونه عوارض جانبی (مانند خشکی یا سوزش). نه به ذکر است شما نمی خواهد نیاز به نگرانی در مورد خرید پر کردن مجدد و یا ممکن است اعتیاد به برخی از ضد احتقان بینی.

چه Therion محصولات بهترین کار برای کمک به از بین بردن سینوزیت?

چشم & سینوس ماسک طراحی شده است به طور خاص برای تسکین خود احتقان سینوس. در داخل آن است 28 آهنرباهای نئودیمیوم پوشش مناطق اطراف چشم و پیشانی و بالای گونه ها است. (میدان مغناطیسی موثر عمق نفوذ تا 2.5 اینچ.) شما می توانید انتظار سینوس و سردرد تسکین در 15-25 دقیقه از پوشیدن آن است.

حتی برای امداد رسانی سریع تر به علاوه بیشتر خواب آرام Therion ‘s مغناطیسی دو بالش کانتور انتخاب ایده آل است. این visco الاستیک (حافظه) فوم نرم و راحت بلکه حمایتی است. شما در واقع آن را احساس تنظیم و منطبق با شکل سر و گردن خود را. این است ایده آل برای استفاده به عنوان یک به طور منظم خواب بالش به عنوان میدان مغناطیسی می رسد غده پینه آل. این یک مغناطیسی حساس منطقه در مغز است که توابع به القاء خواب ترشح ملاتونین. (نگاه کنید به مقاله “مشکل خواب” در مرکز آموزش مجازی در http://www.therionresearch.com.

بنابراین قبل از اینکه شما برای باز کردن جعبه که از غیر کسل’ ضد احتقان بینی و یا برای رسیدن به اسپری بینی در nightstand خود را به مغناطیس درمانی را امتحان کنید. اگر این اقدام سریع بدون عوارض جانبی و هرگز نیاز به دوباره پر کردن چه چیزی شما را مجبور به از دست دادن ؟

شما به زودی ببینید در http://www.therionresearch.com

منابع:

1 – سینوس اخبار: فشار سینوس

2 – سینوس خبر: سینوس حقایق کلی

3 – سینوس درمان مرکز

4 – آلرژی امداد مرکز

1983 — PubMed: مغناطیسی استخوان در انسان سینوس است.

1986 — PubMed: بالا-زمینه تصویربرداری رزونانس مغناطیسی از سینوس پارانازال بیماری التهابی.

1990 — مقالات: اثر میدان قدرت در حساسيت آثار در تصویربرداری رزونانس مغناطیسی.

1995 — PubMed: اندازه گیری میدان مغناطیسی تغییرات در مغز انسان با استفاده از 3D-FT چند گرادیان اکو روش.

2002 — PubMed: سه بعدی شبیه سازی عددی از حساسیت ناشی از میدان مغناطیسی inhomogeneities در سر انسان.

[ad_2]