مشاوره کنکور با حرف آخر

نمایش های شخصی رابط با دید
خوب ، این دیدگاه های شخصی در مورد مشاوره واضح است که می تواند به درستی ارزیابی شود ، و این اشتباه است که شما می توانید یک مشاور را به شما ارائه دهیم و بتوانید به شما تعلیم دهید و می توانید برنامه ریزی خود را انجام دهید. خودتان این برنامه را تهیه و استفاده کنید. این برنامه را تمام نکنید و ذهن خود را از دست ندهید

به عنوان مثال ، اگر می توانید از راه پایان برنامه خود استفاده کنید ، 45 دقیقه زمان نیاز است تا از شما بخواهید و 15 دقیقه دیگر از این برنامه استفاده کنید.

این ایده خوبی است که به مشاور خود بگویید که روزی 30 تا 60 دقیقه ورزش دارید یا اینکه می توانید یک بازی غیر مجازی انجام دهید که می توانید از ما بخواهید که با شما یا با هر دوست دیگری دوست داشته باشیم.

یک بار یک چیز را نخوانید
برای اینکه برای شما روشن باشد ، می توانیم برای شما واضح باشیم ، در سه روز بیشتر بخواهید ، با مطالعه بیشتر و در صورت تمایل می توانید به سایت خود مراجعه کنید ، می توانید از شما بخواهید که می توانید از آن استفاده کنید می خواهید آن را یاد بگیرید.

یادگیری بدون فراموش کردن
بله آل که به نظر من کاملاً تلخ است ، بنظر می رسد BT برای من هم نیست. این اطلاعات را می توان به آدرس مغز ارسال کرد و به جای شنبه و 6 ساعت بعد در روز یکشنبه ، 6 ساعت بعد نظر را خواند. بیایید روز شنبه و به همین ترتیب روز یکشنبه فیزیک را 3 ساعت و 3 ساعت بخوانیم.

آیا نمونه ای از این موضوع را دارید و آیا می خواهید وقتی می خواهید آن را بخوانید ، یکی از آنها را در یک برنامه بخوانید یا مثلاً می خواهید کسی بخواهد آن را بخواند؟ در روز شنبه 2 درس عمومی و 2 درس ویژه وجود دارد و یکشنبه همان.

در آخرین مرحله این مشاوره می توانید با مراجعه به این سایت و … 🙂 خوشحال و خوش بین باشید.

راضی با توجه به اینکه رجب در مورد مشاوره کنکور با حرف آخر تصمیم می گیرد و می تواند به شما کمک زیادی کند ، می توانید پست خانه خود را در زیر بنویسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *