دستیار پزشکی آموزش حرفه ای گزینه های مسیر

[ad_1]

یک دستیار پزشکی دارای گزینه ای با حق آموزش و تجربه و تخصص و برای ایجاد یک تحول عمده و عبور قطار به تعدادی از پاداش و چالش برانگیز مشاغل مراقبت های بهداشتی.

استفاده از آموزش های خود را و رفتن از یک دستیار پزشکی به:

پرستاری – LPN یا RN

به صورت بسیار ماهر و اختصاصی دستیار پزشکی تکنسین های است که آماده هستند برای کشف دیگر سلامت خدمات مشاغل تبدیل شدن به یک پرستار عملی مجاز (LPN) و یا یک پرستار ثبت شده (RN) می تواند فریبنده گزینه است.

سوابق پزشکی تکنسین

سوابق پزشکی تکنسین های هستند به شدت درگیر در ساخت مطمئن شوید که اطلاعات به درستی ثبت شده و مورد استفاده است. بین بیمار و پزشک و سوابق پزشکی تکنسین های به رسمیت شناخته شده به عنوان یک پیوند حیاتی. آنها همچنین بازی بسیار مهمی در نظارت بر فعالیتهای اداری از دفاتر پزشکی. آن دشوار خواهد بود برای انتشار اطلاعات مورد نیاز به کارکنان و بیماران بدون کمک از افراد متخصص و صالح سوابق پزشکی تکنسین.

اطلاعات پزشکی دستیار

خود را دستیار پزشکی, آموزش ها و مهارت ها و عبور قطار برای تبدیل شدن به یک اطلاعات پزشکی دستیار. این آموزش شما را دریافت خواهد کرد در اصطلاحات رونویسی و برنامه نویسی شما می توانید آماده برای تعداد زیادی از موقعیت های که نیاز به یک پایگاه گسترده ای از دانش پزشکی است. اطلاعات پزشکی دستیاران انجام وظایف مانند کلید زنی پزشکی داده ها به پایگاه داده های ارائه جلو میز خدمات و تعیین وقت ملاقات برای بیماران.

حسابداری و مدیریت پزشکی و برنامه نویسی متخصص

با موفقیت عبور قطار داوطلبان باید تا آخرین صنعت بیمه, قوانین صدور صورت حساب های پزشکی و شیوه های آزمایشگاه روش. آموزش حسابداری و مدیریت پزشکی و برنامه نویسی متخصص آماده دریافت آنها را به دقت روند انتقادی اطلاعات و داده ها در مورد بیماران.

Transcriptionists پزشکی

در نظر گرفتن انتقال دستیار پزشکی, آموزش ها و مهارت های شما را توسعه داده اند برای تبدیل شدن به یک پزشکی transcriptionist. درمانگاه و بیمارستان و پزشکی, شرکت های بیمه, به نام چند اغلب ارزش صالح پزشکی transcriptionist داوطلبانی که می توانید آمار زمین در حال اجرا در یک روز از کار.

داروخانه کمک

تبدیل شدن به یک داروخانه کمک اجازه می دهد تا دستیاران پزشکی به درخواست مهارت های آموخته شده به داروخانه تنظیم. وظایف ممکن است شامل ارائه مواد مخدر به داروسازی, پذیرش, فروشگاه کالا و حفظ منابع مواجه نگردند.

دستیار فیزیوتراپیست

یک درمانگر فیزیکی دستیار آشنا با سرما و گرما درمانی برنامه های کاربردی و تکنیک ممکن است با آموزش های اضافی تبدیل شدن به یک عضو از یک تیم درمانی در بیمارستان, مطب پزشکان و دفاتر و درمانگاه های سرپایی و مکان های دیگر.

سلامت خدمات مشاغل

آموزش های اضافی و یک حس قوی از انگیزه می تواند منجر به اشتغال در چنین سلامت خدمات مشاغل به عنوان یک X-ray برای EKG تکنسین دندانپزشکی, دستیار, surgical technologist, ماساژ درمانگر یا RN.

دستیار پرستاری

آموزش دستیار پزشکی حتی ممکن است انتخاب کردن برای تبدیل شدن به یک دستیار پرستاری برای کمک به پشتیبانی بیمارستان-پرستاران. کار سختی است و اغلب نیاز به بلند کردن اجسام سنگین از بیماران و تمیز کردن.

گواهی دستیار پزشکی

گواهی دستیار پزشکی (CMA) است واجد شرایط برای انجام یک نمره از وظايف مهم در پزشکی کلینیک یا مطب دکتر. در حالی که غیر از گواهی دستیاران ممکن است در بسیاری از موارد قادر به انجام در همان سطح به عنوان یک CMA گواهینامه تعیین یک فرد دارای دانش و توانایی های خود را به شکل و در بالاترین سطح از انتظار برای او حرفه ای است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *